Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan babával/kisgyerekkel is...

Olyan babával/kisgyerekkel is elmen (né) tek szállodába/apartmanba, aki még stabilan nem alussza át az éjszakát?

Figyelt kérdés
Lányom 17 hós lesz és nyáron mindenképpen szeretnénk elmenni vhová, de ezen tök sokat agyalok. Mi van, ha éjjel mondjuk sír vagy egyszerűen csak nem alszik?? Mit szólnak hozzá a szomszédok? Egyáltalán tudna vajon aludni velünk egy szobában? Írnátok tapasztalatokat - jót, rosszat egyaránt?
2011. jan. 29. 15:36
 1/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2 hónapos volt, amikor rajtunk kivül álló okok miatt szállodába kellett mennünk vele.

Senki nem mondott semmit, pedig elhiheted, hogy volt hangja...

Amikor 2 éves volt, elmentünk vele a tengerre. Ne tudd meg milyen csodákat tett a levegőváltozás!

Átaludta az éjszakát.

Szerintem emiatt ne aggódj előre.

Mi az egyszobás megoldást választottuk. Ha külön szobát akarsz neki, akkor apartmant is bérelhetsz, bár az egy kicsit borsosabb áron van.

2011. jan. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én attól is parázok, hogy hogyan aludna az utazóágyban éjjel?? Mert napközben oké, de éjjel még soha nem aludt benne...
2011. jan. 29. 15:49
 3/8 anonim ***** válasza:

4 hónapos gyerekkel is voltam szállodában.

De egy majdnem másfél éves ha fel is ébred, nem sír már.

2011. jan. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

az első válaszoló vagyok...

esetleg szoktasd hozzá otthon az utazóágyhoz.

Bár én nem vittem ilyen idős korában neki utazóágyat. Egyszerűen köztünk aludt. a szállodai ágyak elég szélesek.

2011. jan. 29. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A én lányom 4 hónapos volt mikor elmentünk vele nyaralni. 4 csillagos szállódában. Nem volt semmi gondunk. Annyi hogy vacsorázni csak felváltva tudtunk, mert akkor már fáradt volt és nem türte. nagyon jó volt.

Idén is megyünk akkor már 16 hónapos lesz. Nem hiszem, hogy lesz gond.

2011. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, azt elfelejtettem irni, hogy még most sem alussza át az északát, pedig lassan már 11 hónapos!
2011. jan. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy Lányom soha nem aludt még köztünk, nem szeretném ott kezdeni... Amúgy meg mostanában sírdogál éjjel (gondolom mocorognak a szemfogai), de nyárra hátha túl leszünk mindenen! Köszi mindenkinek!
2011. jan. 29. 21:39
 8/8 anonim ***** válasza:

A fiam sem aludt köztünk csak a nyaralás alatt. Otthon újra visszament a saját kis helyére szó nélkül. Nem szokott ettől rá.

Annyi, hogy nekünk volt egy kicsit nehezebb, mert mi sem voltunk megszokva azzal, hogy ott legyen köztünk. De ezzel együtt jól telt...

2011. jan. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!