Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy csodálatos 1 éves...

Van egy csodálatos 1 éves babám de semmi pénzért nem vállalnék egy 2 at van még így valaki itt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Nekem 3 éves múlt a lányom,de mi sem vállalunk 2-at.Bár inkább a piszkos anyagiak miatt.
2011. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem kettő van, az elsőt terveztük, a második becsúszott. 22 hónap van köztük, de nagyon örülök, hogy így sikerült! Imádják egymást, mindkettőnek jó, hogy van testvére. Jó, hogy így sikerült, mert lehet hogy önszántunkból nem lett volna még egy, főleg nem ilyen hamar.
2011. jan. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi sem akarunk masikat,akartunk de a penz nagy ur.
2011. jan. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szintén anyagiak miatt mi sem vállalunk másodikat. Pedig mindig nagy családról álmodoztam :(
2011. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem akarok többet,nem is terveztünk többet előtte sem.
2011. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
én nem anyagiak miatt nem szeretnék hanem már a hideg is kiráz a gondolat hogy még egy baba örülök hogy már nagyobbacska :)
2011. jan. 30. 21:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem az anyagiak miatt nem akarok több babát, egyszerűen nem akarom mégegyszer végig csinálni.Alig várom már, hogy elmúljon a hisztis korszak, az éjszakai kelések.Nem gondoltam, hogy ennyire nem fogom bírni.
2011. jan. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még meggondolhatod magad, ha nagyobb lesz, megszépülnek az emlékek és vágyni fogsz rá, hogy még egyszer átéljed.
2011. febr. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!