Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a napi 5 kérdés a "mit...

Mi ez a napi 5 kérdés a "mit vegyek 1 évesnek? " témáról?

Figyelt kérdés
Ne haragudjatok, nem vagyok egy kötözködős, továbblépek kérdéseken, válaszokon, ami olyan.... de ez az utóbbi pár napban már zavar. Először még válaszoltam, másikra is, de hogy leírjam, 10x-szer ugyanazt.... Karácsonykor nem volt ennyi karácsonyi ajándék kérdés, mint most ez az egy éves.... bocsi, csak ez kiakasztott. Vagy csak nekem tűnik fel? A fiam is most múlt nemrég egy éves, de elég volt egy két aktuális kérdésben a választ megnéznem, nemhogy kírjak egy kérdést, mikor 10 kérdéssel lentebb ugyanaz van..... Na, mindegy is.
2011. jan. 30. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
az hogy ez a valaki ajándékot akar venni egy ismerőse 1 évesének és már 4 napja erről tesz fel ide kérdéseket,,,
2011. jan. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is feltűnt.És nem értem,hogy miért kell egy 1 évesre elkölteni feleslegesen 10ezer ft-ot, mert születésnapja van, és valamelyik nagyi ettől érzi magát jobban. Azt kell venni,amire szüksége van.Ha ruhára,akkor azt,akár nagyobbat,ha játékra,akkor azt.

Szerintem egy torta nagyon megteszi gyertyával,amit kézzel begyömöszölhet a szájába,és fantasztikus képeket lehet csinálni róla.

2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak ezzel a kérdéssel van így.Sok kérdés ismétlődik akár 1 napon belül is.Hogy miért azt én sem tudom.

Vagy nem látják (amit kétlek), vagy a válaszok között nem talál neki megfelelőt, és úgy gondolja ha ő írja ki akkor kap!Ami amugy így is van.

Én a hét elején kiírtam egy kérdést, csak egy választ kaptam.Azóta ugyan azt a kérdést 5x tették fől, és mindannyian kaptak sok választ.

2011. jan. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
most esett le hogy ez a valaki valószínűleg így reklámozza ezeket a weboldalakat, mert már többször belefutottam ennek a hintának a képébe...
2011. jan. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kislanyom 2 het mulva lesz egy eves es igere, hogy nem teszek fel kerdest :D Nem is tettem!!

Megneztem abban az orszagban a babas boltok oldalat ahol elek es kivalasztottam mi az ami tetszik es hasznos es nincs meg....nem bonyolult szerintem :D

Ha mas gyerekenek kellene venni akkor tuti nehezebb lenne, de hogy a sajat gyerekemnek ne tudjam eldonteni mire van szuksege az fura....

azt hiszem kicsit tul van lihegve ez a dolog, hisz nem egy kocsit veszunk.Egy ekkora gyerek egy muanyag palackank is orul!!!De azert nem azt kap ajandekba :D

2011. jan. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem is ezzel van gond, hogy miért teszi fel.... van, aki még ebben is megerősítésre vágyik, ok. De hogy egy nap 5-ször ugyanaz... és tényleg tegnap, tegnapelőtt nekem is feltűnt, hogy lehet, hogy ugyanaz kérdezi mindig ugyanazt....

A karácsonyosoknál nem akadtam ki, pedig volt dögivel... de ez... Igaz, hogy más típusú kérdéssel is vagyunk így, de valahogy ennyire még nem tűnt fel egyik sem...

Jó éjt nektek!

2011. jan. 30. 20:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet,hogy nem tudják használni az oldalt,és nem tudják,hogy van kérdés kereső bal oldalon.

Anno én is kiakadtam emiatt,nem hiszem el,hogy az embereknek ennyire nincs ötletük!

1.a saját gyerekemet én is merem a legjobban,

2.ha más gyerekének vennék valamit,akkor megkérdezem az anyukáját,hogy mit szeretnének,és ne legyen 12.ugyanolyan dolga,

3.ha végképp nincs ötletem,megkérdezem a barátnőimet,vagy beírom a játékbolt keresőjébe a korosztályt,vagy megkérdezem a bolti eladót,hogy mit ajánl.

(a másik kedvencem,a "mikor lesz családi pótlék?",inkább megnéznék az államkincstár oldalán,de egyébként is minden hónapban ugyanakkor utalják,vagy postázzák)

2011. jan. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!