Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tegnap eltört a higanyos...

Tegnap eltört a higanyos lázmérő és nem tudom, hogy kifolyt-e az egész belőle, mennyi idő után lehet a mérgezés jeleit észrevenni?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam,hogy ha nem volt egyből kaki az eset után,nincs gond,mert gyorsan átmegy az emberen.
2011. jan. 31. 09:55
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félek,hogy mi lesz,mert a 2 éves fiam törte el.Amikor észrevettem láttam,hogy van benne higany,nem tudom,hogy folyt-e ki belőle egyáltalán.
2011. jan. 31. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy van a gyermek?
2011. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére semmi baja,a háziorvos azt mondta,hogy ha lenyelte a higanyt,akkor egyből telerakta volna a pelust,mert az gyorsan végigmegy rajta. A higanygőz veszélyes,de ahogy elnéztem a lázmérőt,nem hiányzott belőle,és egyébként is a lázmérőben csekély mennyiség van. Sikerült megnyugtatnia,remélem ez jó példa másoknak is,hogy ha még van ilyen lázmérő kisgyerek mellett,biztonságosan el kell rakni. Köszönöm,hogy érdeklődtél!
2011. febr. 1. 06:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szuper! További szép napot kívánok!
2011. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!