Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha kérhetném erre a kérdésre...

Ha kérhetném erre a kérdésre tapasztaltabb apukák válaszoljanak! Honnan tudom észrevenni hogy az anyósom telebeszéli a kislányomat?

Figyelt kérdés
én ugy vettem észre hogy szokta tömni a fejét mert az utóbbi időben nem szeret velem otthon maradni.nem tudom mit tegyek,mert a lányom nagyon szeretett velem lenni kiskorában.
2011. szept. 4. 15:56
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és még annyit hogy 5 éves a kislányom én meg 25
2011. szept. 4. 15:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem apuka hanem anyuka vagyok, de figyeld meg milyen szavakat hasznal a kislanyod. Ha anyoset, akkor tudod. Gyerekek sokszor kezdenek ugy mondatokat, hogy nagymama azt mondta...
2011. szept. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én anyuka vok,de elég érdekes szülői-nagyszülői háttérrel-mostoha-kitiltott,de látogatható nagyi....,nem részletezem.de a telebeszélést ismerem sajnos....Egy ami nagyon fontos,h a gyerek előtt SOHA ne szidd anyósod,akármi is van,m ő nem fogja érteni te miért nem szereted az ő nagyon kedvelt nagyiját és lehet ellened fordul.Szerintem egy dolgot tehetsz,nagyon szereted a lányod továbbra is és kitartás!!!Ilyen korban még lehet,h csak azért ragaszkodik jobban anyósodhoz,m ott van csoki,fagyi....szeresd nagyon,mondd sokszor el neki,h mennyire fontos neked!!!Remélem kicsit segítettem.
2011. szept. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Veled él a gyerek? Akkor az anyós - akivel sokkal kevesebbet van - nem tudja elrontani.
2011. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen velem él ,csak az a probléma ha reggel fel kel az az elsőszava hogy mikor mehet a mamájához
2011. szept. 4. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj olyan programot, amit csak fiatal tud.

ami izgalmas és új a gyerek számára, ami egy kaland.


Rögtön jól fogja magát érezni, és a nagyi kevésbé lesz érdekes.


Menjetek játszóházba, játszótérre, kiállításra, falmászó klubba stb. vagy utazzatok el valahová.


Én a lányommal külföldre mentem pár napra, le sem lehetett vakarni utána rólam.

Anyukám vigyáz rá, de utána hetekig nem is akarta a nagyit.

Persze anyu nem neveli ellenem

2011. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mikor mehet a mamához azt te szabályozod és nem más.lehet érezni ha a gyereknek a mama tele beszéli a fejét mert vissza mondja csak figyelned kell ,de fordítva is igaz amit te mondasz azt is vissza mondja anyósodnak.40F 4 gyerkőc
2011. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!