Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnál hasonló helyzetb...

Mit csinálnál hasonló helyzetben? Hihetetlen story.

Figyelt kérdés

Már 2 napja görcsölt a hasa, mikor kórházba ment.Vizsgálat vizsgálatot követett, amikor azt mondták neki hogy petevezeték elzárodása van, aztán ugye még folytatódtak a vizsgálatok amikor az orvos egyszercsak megszólalt, hogy mehetünk szülni.


Kb. 6 hónapos terhes volt ekkor és méhen kivüli volt a baba, és rendesen megjött neki, nem is gondolta hogy terhes.

Egyik napról a másikra lett egy babája.


2011. jan. 31. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülnék neki hogy van egy gyerekem :))))


Egyébként van egy műsor egyik adón, a címe Nem tudtam hogy terhes vagyok. Ott csupa ilyen sztori van, anni különbséggel hogy méhen belüli babák.

Van aki nem érzi mert sok babát akár 5-6 hónapos koráig szinte érezni sem lehet, mert mondjuk nagyon belül fekszik, és a méhlepény úgy fedi elöl a pocakot belülről. Tehát 5-6 hónapig simán éehetséges hogy valaki nem érzi.

Nem tudom méhen kívüli megszülethet-e, de nem mndom hogy nem csak azért mert még nem hallottam róla...mindig megtud az ember új dolgokat.

2011. jan. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
23:18-as, lehet, hogy te onnan szeded a történeteided, azért még nem kell másról is ezt feltételezni.Legalább már tudom ki írta ki a sok Sarka Katás kérdést.:P
2011. jan. 31. 23:28
 13/21 anonim ***** válasza:
31%
Méhen kívüli terhesség nem csak a petevezetőben jöhet létre, egyszer láttam egy filmet erről, a szabad hasüregben, kívülről tapadt a méhhez, 7 hónapos kora körül született meg császárral a kislány. Rengeteget görcsölt a nő, fájtak a belső szervei, belei, mája,a fájdalmak miatt folyamatosan vizsgálták, és csak ilyen későn derült ki, hogy mi a baj. Egészséges baba született császárral. Mondjuk ő tudta, hogy terhes, dagi is volt a nő. A dokik meg full bénák voltak, de végig látták a babát, lepényt, mégis benézték...
2011. jan. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
En se hiszem el ,hogy nem erzi valaki 6 honaposan,hogy terhes,fiatalabb meg nem nagyon lehet a baba,mert nem tudtak volna megmenteni. Nekem 5 honapos lesz 1 het mulva es ugy mozog a hasamban,hogy lehetetlen nem erezni...
2011. febr. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is max azt tudom elképzelni hogy ún. hasüregi terhessége volt amikor a méhlepény a belső szerveken, májon, vastagbélen stb. tapad és a baba a hasüregben fejlődik.

A petevezetékben már egy 12 hetes terhesség se nagyon fér el, előbb okoz életveszélyes petevezeték rupturát.

2011. febr. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

Hasonló sztorit én is hallotam.

Csaj elment bulizni, és a discoban rosszul lett.Bevitték kórházba, és ott közölte vele a doki hogy megindult a szülés.A csaj persze teljes hülyének nézte az orvost, hogy mien szülésről beszél, mikor nem is terhes.1 óra múlva megszületett egy egészséges majdnem 3kgos baba.

Szóval vannak ilyenek

2011. febr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A cikk azt írja tudta hogy terhes, de rendes méhen belüli szülést vártak...
2011. febr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Én nem egy cikkről írtam, hanem egy budapesti esetről, ami múlt héten történt.
2011. febr. 1. 10:29
 20/21 anonim ***** válasza:
36%

06.14. és arról nem hallottál hogy minden terhesség más?

Nem minden baba ugyanolyan intenzitással mozog. Amikor terhes voltam nekem nagyon korán mozgott de attól még elhittem ha valakinek csak sokkal sokkal később. Mert egy anyának az egyik legelső amit megtanul ha gyermeke van: nincs két egyforma gyermek akár bent van, akár kint!

2011. febr. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!