Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a 6 éves kisfiatok?

Milyen a 6 éves kisfiatok?

Figyelt kérdés

Sokszor kell ugyanazt kérni tőle, mintha falnak beszélnétek? Rosszalkodik ? Vagy épp nagyon szófogadó ?

Sír, ha valami nem úgy van ahog elképzeli ? S hasonlók..


2011. febr. 3. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

7 éves lányom van, de egy korosztály, leírom.


Sokszor kell neki elmondani ugyanazt, főleg ha több dolgot kérek tőle egyszerre. Pl. menj a szobádba, húzd fel a papucsod és kapcsold le a villanyt. Ekkor bemegy, vagy felhúzza a papucsot és kijön villanykapcsolás nélkül, vagy bemegy, leoltja a villanyt de nem húz papucsot.

Rosszalkodni csak akkor szokott, ha én nem vagyok ott (iskolában) egyébként itthon igazi mintagyerek. Nekem szót fogad, hát másnak nem feltétlenül.

Sírni akkor szokott, ha butaságot csinál és utána megbánja. Akkor sírva szokott gyónni. Egyébként ha valami nem úgy van ahogy akarja, azon nincs hiszti.

2011. febr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, igen ilyesmikre vagyok kíváncsi ebben a korosztályban ! Nekem a kisfiam is ilyen, de nálunk sokszor kellene elmondani, bár jó nem mindig, de sokszor ugyanazt. A végén megemelem a hangom, és még Ő kezd el sírni ahelyett, hogy megcsinálta már.
2011. febr. 4. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!