Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan származik a gyereked...

Honnan származik a gyereked legtöbb ruhája?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 13:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

2/3 rész turkáló -angol -

1/3 rész új ruhák - CcA- kik, takko, aldi=impidimpi.

2011. febr. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
kaptam, egyébként a legtöbb tescos, C and A -s, ha veszek akkor általában a tescoban, HM-ben veszek, vagy turkálok.
2011. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Angol turi 70 %,C und A 10%, H and M 10%, Tesco 10%
2011. febr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80 %-át örököltük unokatesóktól, anyu néha turkál is az unokának, a többit én veszem, hogy legyen "új" ruhája is orvoshoz stb. Főleg az akciósakat veszem tescoban, c&a-ban.
2011. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Leo-poldi, scamp, brendon, c und a.
2011. febr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A babruhák Olaszországból, nagyobbak, CcA, H&M, Kik, Takko
2011. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

95%-ot édesanyám hozza Németországból (ott dolgozik): CA, HM, NEXT, meg még valami német márkák.

A maradék 5%-ot én veszem itthon tescoban (bodyk, pólók, pizsik).

2011. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ebay 75%, Babaszoba 20%, Tesco 5%

Külföldön licitálni még hazahozatali postával is olcsóbb, mint itthonin. Baromi nagy a választék és így jóval kevesebbért mennek a dolgok. (NEXT, GEORGE stb)

2011. febr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Most, hogy várjuk a 2. babát, így 100%-ban újszerűeket veszek a vaterán és teszveszen, de használtakat.

Régebben 40%-ban c&a, h@m, maradék a vatera, teszvesz.

Senkitől nem kapunk egy pelenkát sem, nemhogy ruhát.

2011. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

95% örökölt. Két kislányom van, így a másodiknak is megy tovább. És bár eredetileg elhatároztam, hogy neki majd veszek egy-két újabb dolgot, eddig összesen egy turkált sálat kapott (mert az épp nem volt neki), másfél éves.

Nagy lányomnak cipőt, esőkabátot, kesztyűt vettem eddig, mást nem kellett. (De még cipőket is kapunk, sokszor tényleg szuper, alig használtat is). Ja, és két hálózsákot is Vateráztam már... :o)

2011. febr. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!