Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csinálnál ha csúnya...

Mit csinálnál ha csúnya gyereked születne?

Figyelt kérdés

Pl: erőteljesen szőrösödne a lába, a szemöldöke.

Az orra görbe lenne.

Ráadásul buta is, de azt hiszi magáról ,hogy okos.


2011. okt. 18. 13:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

erőteljes szőrösödés->hormonzavar,orvos


görbe orr-->ha tényleg nagyon görbe,akkor orrsövényferdülés-->orvos


buta: tanitani kell,foglalkozni vele


nincs csúnya gyerek,csak hülye szülő...

2011. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
67%
ilyen lenne a gyereked??
2011. okt. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Nem, ez én vagyok.
2011. okt. 18. 13:33
 4/24 anonim ***** válasza:
42%
Én még csúnya gyermeket nem láttam. Mindenki egyedi, megismételhetetlen és pontosan ez teszi az embert csodálatossá. Főleg ha a gyermekemről van szó akkor nagyon elfogult leszek.
2011. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Semmit. Az utolsó mondat már nem veleszületett, hanem a nevelésed hibája :D. Ajándék lónak ne nézd a fogát... Ha hibátlan gyerek kell, várjál még vagy 10 évet, hibát, ha kell, úgyis találsz benne. (meg nézd meg alaposan magadat is)
2011. okt. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
szeretném, elfogadnám és segítenék neki mindenben, amiben csak tudok
2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked erős önértékelési problémáid vannak.
2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%
ez azért elég vicces kérdés. De mondjuk én is attól paráztam végig terhesség alatt, hogy mi lex ha nekem is valami csúnyácska babáim születnek. Ikreket vártam és ismertem3ikrebabócákat, akik eléggé eltorzult fejekkel születtek, mert ugye sokan voltak a pociba és elnyomták egymást. A dokik szerint ez helyre áll egy idő után, de míg kicsik voltak minden milyen fejük volt. :D Ezért végig én is azon paráztam hogy ők nehogy ilyenek legyenek. De hidd el, mikor elősször meglátod őket nem érdekel, hogy néznek ki. Csak hogy jól vannak és akkor is szépek. Szerencsére nekem tényleg szépek voltak. :D De gondolj csak bele, hogy hány embernek születik fogyatékos gyereke és nem utálják őket. Hiszen az ő vérük. Teljesen mind1 hogy néz ki, minden gyerek szép. :D
2011. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

:) Felnevelném, szeretettel.

Taníttatnám, attól az utolsó ítélet(ed) megjavulna:

minél többet tud az ember, annál inkább érzi: Istenem, mennyire keveset tudok. A nagy bölcs emberek általában szerények, kedvesek:)

2011. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
mivel az én és párom vére ezért ugyanúgy szeretném. amúgy senki sem tökéletes. sőt néha az apró hibák adják meg az ember igazi szépségét. ne hidd hogy te tökéletes vagy és gondolom mégis felneveltek és szerettek.
2011. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!