Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves macskával maszturbáló...

6 éves macskával maszturbáló kislány?

Figyelt kérdés
már írtam erre az oldalra a problémámmal. Au-pair vagyok, és sokszor azon kapom a kislányt, h maszturbál(ilyenkor csatakra izzadva jön elő az ágyból, máskor hangokat is hallok, vagy látom...). Nem tudom mit tegyek. Ma észrevettem, h a macskájához bújik h úgy mondjam, kvázi berakja a két lába közé. Ez már végképp sok. Sőt miközben olvasok neki azt veszem észre h elkezdi a kezével simogatni magának ott lenn. Az anyukájának úgy érzem hiába szólnék, mert nagyon furcsa nő. Leszidná, h ezt nem szabad és kész...tehát úgy érzem azzal nem lenne megoldva semmi. Mi mást tehetnék? Vagy mégis mondjam neki? Sajnos nagyon kínosnak érzem...
2011. febr. 9. 19:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
14%
Mit olvasol Neki? Te milyen nemű vagy és ki vagy Neki?
2011. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Miért, te nem szólhatsz rá a kislányra?
2011. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

a kislány 6 éves?? Vagy a macska, de ha a macska, akkor miért lenne fontos a kora...

elég fura..én nem hiszem hogy szólnék...uána nagyon kellemetlen lenne, bár így is az...

2011. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem azzal nincs gond, amit csinál. Magyarázd el neki, hogy nem ezzel van a baj, de ezt mások előtt ne csinálja, csak ha egyedül van, meg a macskát is hagyja ki belőle.
2011. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem jön zavarba attól, hogy látod és hallod?
2011. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
mindketten nőneműek vagyunk, én vagyok az aupair, és a kislány 6éves. így jó?
2011. febr. 9. 19:30
 7/25 A kérdező kommentje:
naponta többször csinálja és én túlzásnak érzem....
2011. febr. 9. 19:31
 8/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez mindenkinél szükséglet, nem kell leszidni, ösztönös, később csak szorongani fog, tudja majd hogy ,,ezt nem szabad" próbáld nem észrevenni, esetleg a macskáról világosítsd fel, hogy ne rakja oda, mert úgy is könnyen átmehetnek a bacik ruhán keresztül.
2011. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez már beteges, én biztos szólnék a szüleinek...

(emlékszem a régi kérdéseidre, jól le lettél hurrogva.. de szerintem sem normális, hogy ennyiszer csinálja...)

2011. febr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
10%

6 éves, és kinyalatja magát a macskájával? Ez nagyon furcsa...még babáznia kéne, én mikor ennyi idős voltam, nem is gondoltam ilyenre.

Szerintem a kislánnyal beszélj, és mond neki, hogy maradjon köztetek, már ha van olyan jó a viszonyotok:)

2011. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!