Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekhoroszkóp. Ismered...

Gyerekhoroszkóp. Ismered gyermeked jegyére vonatkozó tulajdonságokat? Figyelembe veszed ezeket a nevelésében, tanításban?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 12. 13:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen jegyben születtek, de nem nevelem egyiket se aszerint. Egyszerűen nem hiszek benne. Főleg, hogy sem rám, sem rájuk nem igazak a horoszkópban szereplő személyiségjegyek...
2011. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Pontosabban ezt azért kérdezem, mert a kislányomra nagyon illik az összes tulajdonsága a bika jegynek. Írják, hogy szereti a rajzolást, kézműves dolgokat stb. Emiatt is gondoltam, hogy akkor irányítottan foglalkozhatnék vele ezekben a témakörökben is.

Meg egyéb jó tanácsot megfogadok, amiket a jeyg szülöttjéhez adnak.

2011. febr. 12. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:
nem veszem figyelembe
2011. febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes!:)

A fiam ugyan még csak 2,5 éves, de egyelőre semmi hasonlóságot nem véltem felfedezni közte és a horoszkópja között.

Ellenben megnéztem a saját gyerekhoroszkópomat és egy kivételével tökéletesen olyan gyerek voltam mint amilyennek leírt.

Én alapvetően hiszek a horoszkópban 2 okból!

1. Amit a felnőtt horoszkópom jellemzője ír, az is igaz.

2. Mindig néztem hogy melyik jegy illik hozzám, és mindig azt írta hogy kerüljem a skorpiókat.Ahoz képest 1x írta hogy megismerkedem egy skorpióval és boldog leszek vele, másnap megismert skorpió páromat és azóta is boldogan élünk együtt! :)

2011. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos,a lányom és az édesanyám egy napon születtek.Totál különböző érdeklődésű emberek.Mondhatom,hogy kiforrott személy már mindegyik(71-19 évesek).

A fiam és a nővérem is egynapon születtek.Ők sem hasonlítanak semmiben.

A kicsikém és én kosok vagyunk,pár nap eltéréssel.Ez ugye fejjel megy a falnak,akaratos,hisztis,öntörvényű....A 2 éves gyerekek 99%-a rendelkezik ezekkel a tulajdonságokkal!

2011. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a belinkelt oldalt... Annyira általános dolgokat írnak! Ha belegondolunk, bármelyikbe beleolvasva találhatunk olyan dolgot, amit akár a saját gyerekünkre is ráhúzhatunk... Amit írnak, általános kisgyermekkori sajátosságok: pl. valamelyikben volt a csapongó figyelem... ez bizony nagyon jellemző ebben a korban, de ott a mozgásigény, ez is mindre jellemző... Amit te írsz, hogy szeret a gyermeked rajzolni, kreatív dolgokat csinálni... bizony ezt is legtöbb 1-6 éves imádja...

Szerintem ne a horoszkópot lesve nevelj, hanem a saját és a gyereked igényei, érdeklődése szerint...

2011. febr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!