Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok milyen belső és külső...

Lányok milyen belső és külső tulajdonság tetszik nektek? Álom pasi nektek milyen? Tulajdonságokat kérek külsőt és belsőt is. :D

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 22:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Külsőleg: barna szem, sötétbarna haj (picit hosszabb haj előny, ha már vállig ér, az még jobb), magasság kb 175-185 cm. Kicsit legyen izmos, perszehogy, de azért ne vigye túlzásba.

Belsőleg: jó humorú, kedves, őszinte. :)

2011. szept. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

barna szem haj (még jobb ha ázsiai:D)

Nekem is inkább a hosszabb haj

Belső: Kedves, humoros, ne drogozzon piáljon minden délután, mint a többség:D

foglalkozzon velem és ne csak azért kelljek, hogy legyen mit mutogatni:D

2011. szept. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%

Hát nekem nem jön be a hosszú haj férfinél, de a tövig nyírt se. Fedje picit a fülét, legyen fufruja, de vállig érő, az számomra nőies.

Legyen legalább olyan magas, mint én, de ha lehet magasabb.

Legyen határozott, nálam okosabb, intelligensebb, legyen saját humora, azaz ne idegen viccekkel bombázzon állandóan, mert attól megőrülök. Nyugodt, higgadt, aki nem veszíti el a fejét, ha baj van és nem nyávog mint egy nő, és ne használjon a pszichológusának, de meg lehessen vele beszélni mindent őszintén.

Legyen annyi egzisztenciája, hogy ne velem akarja állandóan eltartatni magát és ne tőlem kérjen kölcsön, ha étterembe akar vinni.

Szeresse az állatokat, főleg a kutyákat.

Nem muszáj, hogy feltűnően jóképű legyen, a határozottság, kisugárzás sokkal fontosabb.

2011. szept. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Külsőleg: Kék szem, talán barna haj, de az igazából nem igazán érdekel. Ezen kívül csak annyi a lényeg, hogy ne legyen kopasz és ne essen rosszul a szememnek ránézni, legyen átlagos, és akkor már bőven elégedett vagyok:D


Belsőleg számomra fontos a humor, a kedvesség, az intelligencia és valami különlegesség, valami plusz, ami meghatározza az egész lényét és szinte már az elején látni lehessen rajta, hogy ő valamiért különleges a számomra.

És persze elengedhetetlen a számomra, hogy a partnerem olyan értékeket képviseljen ami miatt a barátom is lenne, hasonló világnéztünk legyen.

2011. szept. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon vékony, ne gyúrjon, jobb ha nem is sportol. Világos bőr. Arc ne legyen túl kisfiús vagy aranyos, inkább férfias, arcszőrzet/borosta bejön. Ne szőrtelenítsen, ne szolizzon, ne sminkeljen (manapság már ki tudja). Hosszú haj mindenképp, hajfestés még talán belefér. Tetoválás, testékszer előny. Öltözzön legalább egy kicsit jól. Bakancs, szövetkabát, kötött kardigán meg ilyenek. Szeresse az olyan dolgokat mint én, 70-es 80-as évek zenéi, könyvek, filmek, kicsit kulturálisabb dolgok stb.


De ilyennel még nem találkoztam, vagy egy olyan érzésem, hogy nem is fogok. Ha véletlen mégis, annak biztos nem én kellenék.

2011. szept. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%

Külső: Fekete vagy sötétbarna színű, kicsit hosszabb (olyan 10 centis szálakból álló) haj, zöld szem, átlagosnál fehérebb bőr (ún. "hipóreklám"). Nem szemöldökfafejelő zsiráfgondozó, nálam csak 5-10 centivel magasabb. Vékonyabb testalkat gyérebb izomzattal (ergo kigyúrt semmiképp sem legyen, bőven elég, ha csak kicsit látszik a bicepsze). Ami a legfontosabb; NE legyen divatmajom díszb*zi módjára aggassa magára ruhákat!

Személyiség: Racionális mentalitású, értelmes, jó alapfelfogású legyen, lássa át jól a dolgokat, érveljen, egyszóval legyen intelligens. Ne valljon hímsoviniszta és/vagy rasszista nézeteket (nem vagyok roma, nem azért mondom), legyen kellőképpen toleráns. Nem árt, ha nem egy bunkó paraszt, persze tudjon oltani, ha úgy kívánja meg a szitu.:D Jó humor elengedhetetlen, ezzel persze együttjár az is, hogy nem szívja mellre az esetleges csípős megjegyzéseimet. Karmolom én a romantikát is, de csak egy bizonyos határig, szóval tipikusan nyáladzós fajta ne legyen. Nem baj, ha vannak érzelmei, nem kell folyton-folyvást játszania a kemény csávót. De ami a legfontosabb: szeressen, legyen hűséges és ne csak egy darab tosznivaló húsként tartson számon. Bónusz: csípje a metalt :D

És a pénz csak annyira számít, hogy lehetőleg ne a Lánchidat nevezze otthonának.

VISZONT(!) a felsorolt dolgok igencsak hangyapecsnyi része kritérium a számomra, ha felettébb szerelmetes lennék, nyilván nem érdekelne a külső (sőt, még a belső sem, hisz' pont ez a lényege).

Örülök, ha segíthettem, üdv!:D

2011. szept. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

(*Ne divatmajom díszb*zi módjára aggassa magára a ruhákat!

*lássa át jól a dolgokat, JÓL érveljen

Bocs, fáradt vagyok már.

23:45 voltam.)

2011. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Akkor szökésbarna hajjal és barna szemmel el is bújhatok gyorsan?
2011. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Külsőleg: Hosszú hajú, a színe mindegy, csak ápolt legyen. (A raszták mondjuk különösen kedvenceim). Szemszín is lehet bármi, a barnákra nem bukom. Legyen magas (187+, mert ennyi vagyok a legmagasabb magassarkúmban:), normál testalkatú. Izmos lehet, de nem elvárás, és ha az is, ne túlzottan. Öltözködés is bármi lehet a jóízlés határain belül, a fő, hogy jól álljon neki. Én szeretek extravagánsan öltözködni, szóval nem bánom, ha ő is furcsa kicsit.

A divatot és a populárisan elfogadott tendenciákat, trendeket, viselkedésmintákat kívül-belül vesse meg.


Belsőleg: Határozott (tudja mit akar az élettől, azon belül az emberektől is), humoros (szinte mindig legyen vevő a poénra), ne túl ragaszkodó (megőrülök attól), vevő az abnormalitásra, őrült, teli ötletekkel, fantáziadús, újító. Teljesen mindegy, hogy mivel foglalkozik, de legyen értelmes és szeresse, amit csinál, legyenek céljai. Ne legyen túlzottan féltékeny típus (tehát ne kapjon agyfaszt, ha egy hímnemű haverommal találkozom), de azért érezzem, hogy törődik velem. Ne legyen különösebben romantikus jellem (gyertyafényes vacsora és társai nem kenyerem). Az ágyban legyen agresszív és uralkodó :P Szeressen kimozdulni - akár buli, akár kulturális program - de lehessen egy egészséges egyensúlyt találni a kimozdulás és az otthonülés között:). Akarjon mindig jobban megismerni és megérteni (én mindig így állok az emberekhez), és tudjon kezelni, ha valami bajom van (pl. ne nyaggasson, hanem értse meg, hogy 5 perc csendre van szükségem). Ha valami baja van legyen képes értelmesen leülni és beszélni róla. Semmiféleképp se legyen vallásos vagy rasszista, és egyezzenek a politikai nézeteink/ne politizáljon. Extra jópont, ha szereti az állatokat, környezettudatos életet él, ha vegetáriánus is, akkor meg már felbecsülhetetlen :)

Haha, hát igen, álmodozni lehet :)

2011. szept. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, és én is a hipóreklám bőrre esküszöm :D
2011. szept. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!