Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi tőrténhetett velem? Hogy...

Mi tőrténhetett velem? Hogy oldhatom meg? Nem megy még mindig az együttlét a párommal.

Figyelt kérdés
Nem tudom mit kellene tennem, úgy érzem bennem van a hiba. Már 7 hónaja szültem, párom oda van értem és én is nagyon szeretem. Közös gyermekünk az életünk! De ha jön az este és mi összebújnánk, akkor én totál lefagyok. Semmi sem olyan mint régen, kívánom a páromat,de miáncs hozzám ér, vége mindennek. Nem érzek semmit. Elegem van abból, hogy az emlékeimből kell élnem szeretkezés közben, már nem megy. Nem érzek semmit! Más is volt így ezzel? Hogy oldotátok meg? Nem akarom elveszíteni a férjem. Ez így hoszú távon nem működhet. Teljesen kétségbe vagyok esbe.
2009. febr. 11. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

igen volt....érdekes ez, barinőmnél is volt...nekem az akkor javult, s állt vissza régire, mikor abba haygtam szoptatást, 8 hónapos volt kisfiam, hormonok visszaálltak s onnantól egyre jobb lett, de már én se hittem volna h olyan lesz mint régen...de most talán még jobb is!!Kisfiúnk két éves múlt amúgy.

Sztem agyban is volt nálam baj, h teljesen kisfiamnak áldoztam magam, mellem::)stb....párom nagyon türelmes volt, holott érezte h együttlétkor nem vagyok a régi...türelem, s kitartás el fog múlni ez 100%::)

2009. febr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Biztos valami hormonális dolog állhat a háttérben. Szerencsére nem vagyok így ezzel, de talán fordulj orvoshoz (szexuálpszichológus vagy endokrínológus). Vagy ha jó viszonyban vagy a háziorvosoddal/nőgyógyászoddal, meg tudja mondani, kihez kell fordulni. Tudom, sokan vannak így ezzel, és remélem, segítenek majd!
2009. febr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én 2,5 hós kora óta nem szopttok, mert nem volt tejcim, magamra próbálok figyelni is, rendszeresen járok kometikushoz fodráshoz, amolyan nőcis dolgokra is van idő, mert van szerencsére segítségem a picur mellett. Szülés után csak 3 kg plsz maradt rajtam attól szépen megszabadulok. De én "ott" semmit sem érzek..Nagyon rossz...Ez alán sose lesz újból a régi...
2009. febr. 11. 13:46
 4/6 anonim ***** válasza:
értem....hát sztem nőgyogyit kéne akkor megkérdezni, sztem ne agyd annyiban tudnak segíteni
2009. febr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szedsz véletlenül fogamzásgátlót? Én szedtem és 0-ra esett vissza a libidóm.
2009. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmit sem szedek. Már a férjemmel is csak havonta vagyunk együtt, akkor sem működik a dolog...:(
2009. febr. 11. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!