Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tavaly áprilisban szültem, és...

Tavaly áprilisban szültem, és azóta még nem jött meg! Ez gáz?

Figyelt kérdés
Naponta 4szer szoptatok, ill. a főzelékes ebéd után is lecsúszik néhány korty a fiamnak. Ezenkívül szedek Cerazette fogamzásgátlót. Normális, hogy lassan 10 hónapja szültem és még egyszer sem menstruáltam azóta? Vagy ez még belefér? Mikor kéne felkeresni a nődokit?
2011. febr. 13. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
én tavaly márciusban szültem és 2 napja jött meg először. nem gáz.
2011. febr. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sógornőm 18 hónapig szoptatott, amint abbahagyta, akkor jött meg neki. Nincs ezzel semmi gond.
2011. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is tavaly márciusban szültem, mint az első válaszoló és most van meg másodszorra.Már el is felejtettem milyen annyira nem hiányzott.
2011. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is betöltötte már a 10. hónapot a kicsi mikor először mestruáltam,pedig ráadásul császárral szültem.Emlékszem épp karácsony első napján ébredtem arra,nem örültem neki,sokkal könnyebb volt e nélkül:)Szopik azóta is,jövöhéten lesz 2 éves.

Ez teljesen normális,ne aggódj!

A szoptatás erősen befolyásoló tényező.

2011. febr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, akkor nem aggódom, hogy valami esetleg nincs rendben:)

Jobb is így, francnak hiányoznak azok a napok:)

2011. febr. 13. 16:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. gyerkőc után egy évvel jött meg először (18 hónapig szopizott) a 3. után pedig 25 hónappal (ő 32 hónapos koráig szopizott). Előfordul, hogy valakinek csak a szoptatás teljes befejezése után pár hónappal jön meg először. Akkor kell nődokit felkeresni, ha a szoptatás után 2-3 hónappal sem mensturáltál még.
2011. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után 11 hónappal jött meg,és 13-hónapos koráig szoptattam a fiam. Inkább nejött volna,rosszabbul viselem mint terhesség előtt!
2011. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!