Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 30 évesen szültem meg áprilisb...

30 évesen szültem meg áprilisban az első kislányomat. Ti is úgy éreztétek szülés után hogy máris szülnétek még egyet?

Figyelt kérdés
Akkora élmény volt nekem a szülés,és olyan energia és élmény bomba,hogy a most 3 hónapos kislányom mellé szeretnék mihamarabb még egyet.És ha olvasom itt az oldalon a szülésre készülő kismamákat,könnyezek ezerrel,mert eszembe jut az én szülésem,és meghatódok. :))
2009. aug. 5. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Az én lányom most 8 hónapos, imádom, majd 4-5 év múlva szeretnék csak másikat, mert az én szülésem nagyon durva volt, 27 órát vajudtam, majd császár lett a vége, így egyenlőre még nem tudok annyira felhőtlenül gondolni a szülésre, de mindenképp életem legszebb pillanata volt, amikor megláttam a lányom:)
2009. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én 25 évesen szültem az első fiamat és én is már ott a szülő ágyon azt mondtam:jöhet a következő.Pedig 12 órát vajúdtam mégsem kértem EDÁT és semmilyen érzéstelenítést, meg akartam tudni milyen "élesben"a dolog.Azóta még szültem 2-tőt. Idén leszek 32 éves és van 2 fiam meg egy lányom.
2009. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Te szegény!Igazi megpróbáltatás lehetett neked,és tisztellek,becsüllek hogy ezek után pozitív élményként emlegeted a babád születését. :) Jó hogy így élted meg,mert itt van egy rakás rossz szülési élménnyel "megáldott" anyuka,aki tragédiaként emlegeti a szülését.Elhiszem hogy nehéz volt nekik,de hát a baba nem tehet róla.Puszi neked! :)
2009. aug. 5. 15:28
 4/23 A kérdező kommentje:
Második válaszoló:Tök jó lehet ilyen fiatalon 3 gyerekes anyukának lenni. :)) Ez nekem már nem jön össze,így hogy most 30 vagyok,de szeretnék még 1-2 babát. :))Azt hiszem szüléskor tudatosult bennem,hogy ezért érdemes nőnek születni,mert a pasik ezt sosem élhetik meg.Rossz nekik! :))
2009. aug. 5. 15:32
 5/23 anonim ***** válasza:

Szia.Én 26 évesen szültem a kisfiamat,és én is a szülőágyon mondtam azt hát simán szülnék még 3 babát is!!

De az az igazság a kisfiam most lesz 1 éves és nagyon türlmetlen vagyok vele ,folyton felhúzom magam a dolgain ,folyton kézben lenne ,mindent levesz,mindenhonnan,,meg ugye ami ezzel jár én tudom ,annyira igyekszem jó anya lenni!!!!!

Remélem sikerül majd belerázodom!!!

üdv egy dinnye anyuka

2009. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
szia! én nem az elsőnél azt mondtam én ide többet nem jövök:)) nagyon megszenvedtem.de aztán késöbb 6 évre rá ismét terhes lettem és most 3gyermekem van:))
2009. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Bocsika ha elkalandoztam és nem a kérdésre válaszoltam!!!
2009. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Azt hiszem én is várok még vele,mert nem tudom hogy 1 éves kora után is így fogom-e gondolni. :)) Most csak 3 hónapos,de olyan kis erőszakos,ülni-állni akar és megkapaszkodik az ágyrácsvédő textilbe,és húzza fel magát.Szóval durva kis lánykám van.Tündéri szép,de a szépsége megtévesztő,mert igazi kis rosszcsont. :))De imádom,rá vártam sok évet,ő tette teljessé a szerelmi házasságom.(15 éve szeretem a férjemet!:))
2009. aug. 5. 15:43
 9/23 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok.Úgy lettem ilyen fiatalon 3 gyermekes anyuka, hogy 2 éve született a második fiam, tavaly tavasszal felrakattam egy spirált(mondván fogamzásgátlás 5 évre megoldva).novemberben mire kiderült, már a 3. hónapban voltam.Bevállaltuk hátha lány lesz (2 fiú után) és lány lett.,
2009. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én is így voltam,pedig 36órát vajúdtam,érzéstelenítő nélkül-eleinte nem adtak mert úgyis lassan ment,később meg már nem-aztán mégis császár lett,de rögtön akartam a 2.at még így is :)


sajna a császár miatt 9hóig nem lehetett próbálkozni sem,de akkor nekiálltunk. 2hét mulva szülök,fiam 20hós lesz akkor :)

2009. aug. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!