Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A szülés óta nincs étvágyam....

A szülés óta nincs étvágyam. Hányingerem van pár falat után, kínszenvedés minden evés, normális dolog ez?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?

Érzelmileg,lekileg rendben vagy?

Mert ezt okozhatja lelki probléma is,nem feltétlen depresszió,lehet stressz a megnőtt felelősség miatt stb.

2011. febr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én is a lelki dolgokban keresném a baj forrását. Minden rendben van?

Elvileg nem lenne normális. A szoptatós anyukák legtöbbje ilyenkor inkább nagyobb étvágyúak szoktak lenni.

2011. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2 hete szültem. NEm érzem magam depressziósnak, szoptatok, bőven van tejem hála Istennek, a kislányom pedig egy tündér :)

Valójában csak az a baj, hogy pár falat után jól lakom és ez zavar, mert félek, hogy hosszútávon rossz hatással lehet a tejemre és ettől lesz egy idő után, meg az erőltetett evéstől hányingerem.

De ezek szerint ez nem normális dolog.

Reménykedtem benne, hogy összefügg azzal, hogy még nem nőtt vissza vagy tért vissza a helyére a gyomrom...

2011. febr. 14. 08:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet így reagál a szervezeted a hormonváltozásra.Mindenesetre ennek hosszú távon nem kellene így maradnia.Házidokit vagy védőnőt kérdezd meg, hátha tudnak okosat mondani.
2011. febr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia, nekem 1 hónapig tartott, és fokozatosan rendbejöttem.

mi 10 napot voltunk bent a kórházban és a 10 nap alatt kb 5-x ettem. egyszerűen nem ment. itthon sem, aztán mindig sikerült egy picit többet enni, és helyrejött.

2011. febr. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Véleményem szerint egyszerre csak kevéskét egyél, ha csak néhány falat megy , akkor annyit, de naponta 5-6 alkalommal. A többször, keveset elv célszerű megoldás lehet ilyen helyzetben. Egészségesebb is. Ettől függetlenül azért kérd ki védőnő, háziorvos tanácsát...
2011. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!