Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek jó lenne ez a...

Szerintetek jó lenne ez a gyerekasztal 2 székkel 20 hónapos kisfiúnak? Nem túl alacsony az asztal? (45 cm magas)

Figyelt kérdés

[link]


Névnapjára szeretnénk egy ilyesmi szettet venni, ez nagyon tetszik, csak alacsonynak érzem az asztalt.

Akinek van ilyesmi segítene, hogy jó e a magassága? Köszönöm szépen!


2011. febr. 14. 13:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, nézd meg a fakopáncs honlapján, hogy a bölcsis, ovis székek, asztalok mekkorák. Az alapján tudsz dönteni a magasságot illetően. Egyébként jópofa.
2011. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

45 cm a mi asztalunk is (most mértem le neked :) ), pont jó a lányomnak (26 hós).

Nekünk olyan van, ami etetőszék, de szétszedhető asztallá, székké. Régóta szétszedve használjuk, több mint fél éve.

2011. febr. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a segítségeteket!

megnéztem a fakopáncsot, a bölcsis asztal 45 cm magas, az ovis 55 cm, szóval szerintem jó lesz ez

kedves második! neked külön köszönöm a kedvességed!

2011. febr. 15. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!