Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » GYesröl elmehetek táppénzre,...

GYesröl elmehetek táppénzre, ha terhes leszek? és ithon vagyok a 2 éves gyerekemmel?

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, legalábbis én gyeden vagyok, most várjuk a második babánkat és mondta a munkaügyesem, hogy miért nem megyek táppénzre, az több pénz. Szóval kérdezz utána, szerintem elmehetsz.
2011. febr. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem anno azt mondták, hogy nem lehet, csak akkor, ha előtte munkába állok.

Valószínűleg átvágtak, de akkor elhittem, mivel egy több ezer fős multiról van szó... :(

2011. febr. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van élő munkaszerződésed, akkor igen, elmehetsz táppénzre. De akkor számolj előbb alaposan, hogy nehogy a következő ellátást a 15 napos betegszabiból számolják. Ezért szokták javasolni, hogy előtte vedd ki az összes szabidat.
2011. febr. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!