Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 honapos kifiam van, meg...

6 honapos kifiam van, meg szoptatok naponta haromszor es aerobikra szeretnek menni, csokkenti a mozgas a tejtermelodest?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha eleget iszol,akkor nem.

Az előfurdulhat,h a szervezetedben termelődő tejsav egy picit megváltoztatja majd a tej ízét,és ez nem biztos,h ízlik neki,de egy próbát megér.Max,ha azt látod,h nem kell neki,akkor hagyod az aerobikot.

2009. febr. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha túlzába viszed akkor igen.
2009. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hónapos korában tértem vissza a sporthoz, semmi változást nem hozott a szoptatásban. A folyadékbevitelre kell csak odafigyelni, mert többet fogsz izzadni. És persze az első egy-két edzést még light-osan. Ha gond lenne a tejjel, úgyis rögtön észrevennéd, és akkor elhalasztod a dolgot.
2009. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá a nőgyógyászodtól mert az aerobic eléggé megerőltető mozgás hogy testileg lehet -e már ilyenre menni .Főleg az elején az izomláz miatt a tejed íze valóban változni fog majd.Az enyém anno azt mondta hogy tornázni nyugodtan de aerobicot nem kérdeztem.De minden képpen előszőr csak lightosan ahhogy az előttem szolók írták.
2009. febr. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!