Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 hete szültem, azóta széklet...

3 hete szültem, azóta széklet problémáim vannak, általában 3 naponta van székeletem, és az is nagyon nehezen fájdalmasan sikerül, és nem is szilárd székletem van hanem híg. Mit tegyek? Más is küzdött ilyennel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:34
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Ez természetes sajnos, idővel helyreáll. Egyél igyál rengeteg rostosat, az lazítja a székletedet. Ha így sem megy, akkor vegyél glicerines kúpot, nem drága és nagyon jó!
2011. máj. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, nem értetted félre? A glicerinces kúp csak méginkább lazítaná, de a Kérdezőnek épp az a baja, h túl híg.

Abban sajna nem tudok tanácsot adni, hogy mitől lenne szilárdabb...nálam is így volt, bár csak egy hétig. Már-már hasmenés-szerűen. Aztán egyik pillanatról a másikra elmúlt. Én mellesleg a stresszre gyanakszom. Furcsa volt itthon lenni egy babára, aki csak rám van utalva... (1. baba) Szóval szerintem nekem attól volt.

2011. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is kűzdöttem ezzel. A laevolac szirup bejött. Azt még terhesen is lehet szedni és kisbabák is kaphatják. Nekem még az aranyerem miatt is fájdalmas volt és ugye vasat kellett (volna) szednem, amit néha nem szedtem mert nehéz volt a nagy dolog. Én csak ajánlani tudom a laevolac szirupot.
2011. máj. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sárgarépalé és a zöldesbanán kicsit fog a dolgon, de nem annyira hogy szorulás legyen belőle.
2011. máj. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!