Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az Azalia fogamzásgátló...

Az Azalia fogamzásgátló rögtön szülés után el lehet kezdeni szedni? Mennyibe kerül 1 havi adag? Tényleg biztonságos és nem lesz baja a babának tőle?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 13:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

nekem a 6 hetes kontrollon írták fel,de nem kezdtem el szedni....arra a havi 1-2 együttlétre megoldható másképp.

Én 3 havit kaptam az volt 7990,ha jól emlékszem.Nem írnák fel,ha nem lenne hatásos,akkor meg pláne,ha ártana a babának.

de mint mindegyik fogamzásgátló mindenkire másképp hat

2009. febr. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez lenne a szoptatás mellett szedhető tabletta?

Mert ha igen én csak annyit tudok róla hogy két ismerősömnek is felírták ezt a gyógyszert szedték is a szoptatott babának semmi baja nem volt tőle de mind ketten azóta már egy gyerekkel többen vannak.A nevére nem emlékszem ártani nem árt de védeni se védett náluk.

2009. febr. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!