Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jobb a 3, mint a 2 gyerek?

Miért jobb a 3, mint a 2 gyerek?

Figyelt kérdés
Mi az előnye, ha 3 gyerek van egy családban, nem csak 2.
2011. febr. 18. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
27%
több támogatás?
2011. febr. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 3 gyerek volt,már felnőttek. Soha nem gondolkodtunk,hogy miért jobb a 3 mint a kettő. Jól elvoltak egymással, a legnagyobb segített a kicsinek. Ennyi.

Demográfiailag azért ez az ideális,mert két gyerek a szülőket pótolja, a harmadik a valódi népszaporulat.

2011. febr. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek, ha majd felnőnek, nem csak egy, hanem két emberre is számíthatnak.

Méginkább megtanulják, mit jelent osztozni, alkalmazkodni stb.

Valószínűleg még nyitottabbak, szociálisabbak lesznek, mintha csak ketten lennének.

Anyagi szempontból igen, több támogatás, mivel 3 gyerekkel már nagycsaládról beszélünk.

2011. febr. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a több támogatás olyan ízléstelen... :D Szerintem az sem különb aki erre gondol egyből, mint az aki ezért szül 3-at.


Szerintem sincs rá magyarázat, miért jobb. Én nagyon vágytam (ok) nagycsaládra. Talán azért mert szinte senkim nincs... :( (nem összetartó a családom...).

2011. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem hiszem, hogy több a támogatás--annyival több a kiadás....
2011. febr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
szerintem egyáltalán nem jobb,illetve ugyanolyan.A harmadikat (szegényt)már észre sem vesszük.Ahol van kettő ott elfér a harmadik is,így tartja a mondás.Anyagilag nem könnyebb az biztos,még így sem hogy több a támogatás.Mondjuk nekem még kettő kicsi egy sulis.Így még könnyű.Az előnyét nem tudom,hogy mi.Talán az,hogy létrehoztunk még egy életet,ebben a tudatban élni.Imádnivalóak,nekem mindhárom fiú,és ha tudnám,hogy a negyedik lány lenne akkor be is vállalnám.
2011. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!