Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyerekkel jobb lenne a...

2 gyerekkel jobb lenne a 2,5szobás lakás? Most akarunk lakást venn, a 2,5-es paneloknak pécsen mennyi a rezsije fütésszezonban, ki lehet fizetni 2 gyerek mellet? 1. babánk megvan már fiu, de mi van ha a második lány lessz, jo lenne külön szoba? !

Figyelt kérdés
Már van 1 babánk aki fiu és ha amásodik lány lenne jo lenne a külön szoba,de nem tudom ki tudnánk e fizetni a rezsit,mennyi nálatok ilyenkor fütésszezonban a rezsi(3-4 före),elsö sorban pécsiek válaszát várom de minden válasznak örülök mert nagyon tanácstalan vagyok!!!!
2009. jan. 19. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
én é-ny-magyarországon élek, itt elég magasak az ingatlanárak és sajnos a rezsi is. nekünk két gyerekünk van és 2 szobás a lakásunk, ami négyünknek kicsi. már áruljuk a lakást, de hála a gazdasági válságnak úgy tűnik soha napján fogják megvenni. én egyébként mindenképp kisebb családi házban gondolkodom. nálunk itt a tömbben (56m2) télen 30 ezer alatt nem is nagyon van fűtésszámla, volt, hogy 49 ezres számla jött, és nyáron is 10 körül van. ha nagyobb lakásba mennénk akkor ez még több lenne. akkor inkább ezért a pénzért (vagy vmennyivel többért)fűtök egy 80-100 m2 es családi házat, mint egy ekkora lyukat, ahol egymás hegyén hátán vagyunk.
2009. jan. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Mi négy szobás családi házban lakunk, és vegyes tüzeléssel fűtünk. Megy a gáz is ,de legtöbbször fával fűtünk. így a gázszla 20 ezer körül van. Éjjel csak a gáz megy.
2009. jan. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én pécsi vagyok, anyukám lakik két és felesben, ott nőttünk fel öcsémmel. De mondjuk nekünk 12 éves korunkig nem volt külön szobánk, addig anyuék hálója volt a félszoba. Szerintem egyenlőre bőven ráértek vele, nem olyan fontos két kisgyereknél még a külön szoba. Hiszen testvérek, gyerekek.

Amúgy a két és feles panelok rezsije sajnos igen magas. Anyukám ebben a hónapban 30 ezret fizet a fűtésre. És akkor még hol van a többi... Ja, és október óta csak ketten laknak ott öcsémmel, addig még én is ott laktam a kisfiammal. Én most a fiammal egy másfeles lakásban lakom, nekem az egész rezsim nem több 30 ezernél egy hónapban.

2009. jan. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%
Szia.Én Pest környékén lakom családi házban(iker,nem új).Nekünk gáz cirkónk van,tehát a melegvíz is arról megy.A ház tetőtérrel együtt kb.90 nm.Mi átalányt fiztetünk havi kb.16 ezret.A fogyasztást mi számoltuk ki ráhagyással és az évi leolvasásnál most másfél hónapot nem kellett fizetnünk.Viszont azért azt bele kell kalkulálni,hogy egy házon mindig van mit csinálni,hiába nincs pl.közösköltség.Azt tény,hogy a fűtés olcsóbb mint a panelban.Anyukám kb.40 ezret fizet a távfűtésre ilyen időben egy 50 nm-es lakásban.
2009. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!