Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit, postán utánvéttel...

Babakocsit, postán utánvéttel szeretnék feladni! Mennyibe kerül az utánvét összege?

Figyelt kérdés

Eladtam a babakocsimt,és a vevő mindenképp utánvéttel kéri!

Ezzel nincs is bajom de mennyibe kerül ez???

Dobozba be tudom csomagolni a babkocsit,mert kicsi.Tudom,hogy a standard postai csomag 1050ft.De hogy alakul az utánvétel???Mennyire jönne ki???

Leirná nekem valaki érthetően!!

Köszi!


2011. febr. 21. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem súlyfüggő.
2011. febr. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. febr. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi!


Kicsit részletesebb,és pontosabb válaszokat várok, a KÉRDÉSEKRE!!!

2011. febr. 21. 14:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű kiszámítani. Sok mindenből tevődik össze az utánvét költsége. Függ a csomag súlyától, értékétől, tán még a méretétől is.

Ha nem ismered a friss tarifákat, esetleg a postán tudják megmondani. A vevőnek viszont így sokkal többe kerül. Viszont, aki bizalmatlan, fizesse meg az árát.

A goole-ban néztem körül, de az utánvétre csak a tavalyi árakat találtam.

2011. febr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utánvétel Postautalvány csatolása esetén

10.000 Ft-ig 460 Ft

50.000 Ft-ig 1110 Ft

100.000 Ft-ig 1460 Ft

150.000 Ft-ig 2160 Ft

150.001 Ft-tól 3010 Ft



Ha ennél olcsóbb akkor 285 forint az utánvét díja.

2011. febr. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi most adtunk fel csomagot, 30 kg-ig 1990ft, és másnapra ott van.
2011. febr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az lenne a legegyszerubb, ha start, vagy start plusz csomagkent adnad fel. A start 1690 forint es 20ezer forintig lehet igy utanvettel kuldeni csomagot, 2 munkanap a kezbesites.

A start plusz csomag 1995 forintba kerul, masnap tuti megkapja a cimzett es ebben magasabb osszegu is lehet az utanvetel.

De kerdezz ra a postan, mert lehet, hogy a start csomagba se csak 20ezerig mehet az utanvetel, mert egyik helyen igy olvastam, a masik helyen meg azt irtak, hogy 1 millioig is mehet kulon koltseg nelkul. De ha 20ezer alatt kuldod a csomagot, akkor ez mindenkeppen eleg lenne nektek.


A kulon utanveteles csomag sem olcsobb szerintem, mert eleve 1000 forint felett van a standard csomag siman, az utanvetel koltsege tuti, hogy tobb szaz forint.


En a multkor egy 30 dkg-os levelet kuldtem utanvettel, a kalkulator azt dobta ki, hogy 705 forint lesz, anyosomtol pedig elkertek 1035 forintot a postan, ugyhogy azota a kalkulatorokban en nem bizom...

2011. febr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!