Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vaterán eladott babakocsit...

Vaterán eladott babakocsit hogyan kell becsomagolni, hogy szállítható legyen? (postán keresztül)

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Keress egy hatalmas nagy dobozt, a babakocsit csukd össze és rakd bele a dobozba. A dobozt béleld kis újságpapírral, hogy a babakocsi ne izegjen-mozogjon benne, zárd le minden irányban és írd rá minden oldalra, hatalmas nagy betűkkel, hogy törékeny. :-)
2011. febr. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod!

Bergon babakocsim van,az elég nagy és akkora dobozt,ha nem találok?Mehet kukás zsákba,gondoltam 2db. 110 l-be beleteszem,ha másként nem tudom megoldani :S

2011. febr. 22. 10:42
 3/8 anonim ***** válasza:

Én egy háromrészes babakocsit adtam el így a teszveszen, és futárral küldtem 2 ezer forintért. Rendben, sérülésmentesen érkezett meg. Mózeskosár, babahordozó és maga a kocsi volt.

Mindhárom darabot külön fekete kukászsákba raktam, jó szorosan minden irányban körberagasztottam barna szalaggal. Így 3 db különálló csomag lett, de ráírtam mindre, hogy még 2 tartozik hozzá.

A futár megdícsért, állítólag nagyon ritka, hogy ilyen precízen be van valami csomagolva.

Mesélte, hogy küldtek már mosógépet úgy, hogy neki kellett a vízcsatlakozóból kikötni:) Rugalmasak ám, ne aggódj!

Bár ha postán küldöd, azt nem tudom.

Nemrég jártam úgy a postán, hogy fel akartam adni egy játszószőnyeget. Szépen szintén kukászsákban volt, elég lapos, de kissé amorf formájú. A nő elküldött, hogy így nem veszi be csak nagyon drágán. Hazamnetem, kerestem egy oltári nagy dobozt amibe belefért, azt már elfogadta az előző árnak a feléért, azt mondta azért mert ez már szögletes:) Ki érti ezt, így 5x akkora csomagot kellett vinniük, javarászt csak levegő volt a dobozban.

2011. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is így adtam el, babahordozóval együtt babakocsit. A babahordónak adaptere is volt, azt együtt doboz + kukazsák, a babkocsit összecsukva zsákba raktam. Nem mertem postázni, megbeszéltük a vevővel és futár vitte el. Nem emlékszem mennyiért, de szerintem a posta sem lett volna olcsóbb.
2011. febr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jajj,de jó!

Köszönöm a válaszokat!

2011. febr. 22. 10:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Én egy Graco Quattro tourt adtam el hordozóval. A kocsit lapracsuktam, a hordozót rákötöztem a babakocsira és egy nagy zsákba tekertem. Nem standard csomagként ment, semmi baja se lett.

A kisebb kocsikat vagy dobozba tettem, vagy ha nem találtam hozzá dobozt, szintén zacsiba.

2011. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mehet zsákba is, de én inkább keresnék a nagy áruházaknál nagy méretű dobozt, amibe összecsukva belefér. Biztos tudnak adni neked.
2011. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. ápr. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!