Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adnátok ötleteket? Hogyan...

Adnátok ötleteket? Hogyan tudnék becsomagolni egy pelenkázó kukát?

Figyelt kérdés

Nincs meg a doboza,és ötletem sincsen honnan szerezzek ekkora dobozt... Zacskóba csomagolva fel lehet szerintetek adni a postán?

Rutinos teszveszes Anyukák,Ti biztos jobban tudjátok! :)


2010. szept. 28. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én műanyag zacskóba/szatyorba tenném, majd a hagyományos vastag barna csomagolópapirba csavarnám, vastag ragasztószalaggal betekerném pár helyen :)
2010. szept. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Na ez egy jó ötlet!:)

A papír eszembe sem jutott...

Köszi :)

2010. szept. 28. 22:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Uh, nem félsz, hogy összetörik a postán? Én pont tegnap adtam fel egyet saját dobozában, de még mindig parázok, hogy odaér-e sértetlenül! Én mindenképpen dobozba raknám! Próbálj szerezi egy nagyobb dobozt, és kicsinyítsd le! Vágd le belőle a felesleges részeket, és ragaszd össze! Nem nagy kunszt, és tuti nem darabokban kapja meg a vevőd!
2010. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!