Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 gyermekes anyukaként a 30....

2 gyermekes anyukaként a 30. szülinapomra egy tetoválás?

Figyelt kérdés
nagyon "gáz",ha most csináltatnék tetkót? a derekamra szeretnék...vagyis mindenképp olyan helyre,ahol normál esetben nem látja mindenki.
2011. febr. 22. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%

Nem gáz.

Én tele vagyok (hátam, karom), de még szeretnék majd.

31 éves vagyok, 2 gyerekem van.

Utolsó tetoválásom 3 éve készült, azóta "állandóan" terhes vagyok vagy szoptatok :)

2011. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 krisztivan ***** válasza:
88%
Miért lenne gáz.De ha ennyire adsz mások véleményére akkor nem biztos hogy kell neked az a tetkó.Nekem a hasamon van egy,mindenki azzal jött hogyan fog ez kinézni ha majd öreg és ráncos leszek.Mondtam ha valaki 60 évesen az én hasamat akarja majd nézegetni akkor büszkén fogom neki megmutatni.
2011. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

És az kizáró ok?

még én is szoptatom a 8hónapos fiam.de nyárra való színű elhagyja majd.

nálad volt valami allergiás reakció?Esetleg tudnál segíteni,hogy pikkelysömöröm van(hajvonalban és a könyökömön),az mennyire kizáró ok?

2011. febr. 22. 13:35
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szoptatás alatt ne tetováltass, a betegségedről semmit nem tudok, de nem gondolom, hogy kizáró ok lenne.
2011. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a 30. szülinapomra kértem egy tetoválást, csak akkor mindenórás kismama voltam :) Így sikerült a 31.-re kapnom, a hasamon-csípőmön van. Két gyerekem van, ők segítettek ápolni, kenegetni.

Szerintem a tetoválás akkor jó, ha jó alaposan átgondoltad, nem tiniként hirtelen felindulásból varratsz. Ha mindenképpen olyan helyre szeretnéd, ahol nem látja más, akkor nem biztos, hogy a derekad a megfelelő hely.

2011. febr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

szia,


szerintem sem gáz, nem kor függő és attól, hogy anya vagy még lehet tetkód!! nálunk a páromnak van az egyik még "legény" korából, a másik a fiunk születése után került a nyaka alá a tarkójára :) A L E N , így hívják a kis fickónkat!! ott voltunk, amikor csináltatta, olyan megható volt :))))


Ági

2011. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Ha legkozelebb megyunk Magyarorszagra es meg nem jon a kisteso a ferjem is es en is csinaltatunk egy-egy tetovalast

ferjem a lanyunk kepet szeretne a karjara vagy a lapockajara en pedig a lanyom nevenek kezdobetujet meg nem tudom hova.

2011. febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nekem nagyon tetszik egy "üvöltő" farkas fej a derekamra.nagyon szépen köszönöm a válaszokat.Ma be is jelentem apának,hogy ezt kérem nyáron :-)
2011. febr. 22. 19:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok.

Kinek fáj az, hogy van rajtam tetoválás? Vajon miért pontoztak le???????

...ja tényleg, ettől szaranya vagyok, elfelejtettem...

2011. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves elso-utolso.

Tudod ez egy olyan oldal ahol olyan nok is vannak akik szentek es szuznemzessel lett babajuk XD

Ok a foldre nem lepnek, mert tul jok hozza es nem azt a levegot szivjak mint mi hitvany kis haladok!

Ne idegesitsd magad ezen!!

En felpontozlak, bar tudom ez nem sokatsegit a felhaborodasodon :)

2011. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!