Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császármetszés ha tetoválás...

Császármetszés ha tetoválás van a hason?

Figyelt kérdés

Barátnőm nemsokára szülni fog, normál szülésre készült, de kiderült téraránytalanág miatt programozott császára lesz!

A hasán (szerintem pont ott ahol vágnák) egy 10 centis tetoválás van, ilyenkor mi a helyzet? Belevágnak neki? De attól vérmérgezést is kaphat! Az orvost nem meri megkérdezni, mert fél, hogy elhordja majd mindennek! Én nem ítélkezem nekem is van tetoválásom mondjuk nem ott, de nem tudom hogyan megnyugtatni... Szerintetek?


2011. szept. 30. 15:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hát ebből szempontból tényleg nem jó a tetoválás.De szerintem mindenképpen kérdezze meg az orvost.Honnan tudhatta volna a barátnőd előre hogy császára lesz?Az orvosnak így is úgy is lesz egy véleménye róla szóval mindegy hogy előbb vagy később alkotja azt meg.Mond neki hogy minden rendben lesz. :)
2011. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Az orvosa gondolom látta már a tetoválását vizgsálatok alatt, így nem hinném, hogy nek iez meglepő lenne..

Ráadásul, hamár akarta volna, akkor már rég elhordhatta volna akárminek a bnődet.


Úgyhogy nyugodtan kérdezze meg...

2011. szept. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért hordaná el az orvos bárminek is? Ezt nagyon nem értem.


Miért kapna vérmérgezést? Az már más kérdés, hogy utána hogy fog kinézni a tetkó.

2011. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát igen, de nem nála fog szülni hanem az ügyeletesnél...

Köszi a válaszokat! :)

2011. szept. 30. 15:41
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vérmérgezést?? ne viccelj! Az a festék nem mérgező ,hiszen a szövetekben van ,már rég meghalt volna minden tetovált ember ,ha mérgező lenne.
2011. szept. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még hogy nem annál a dokinál fog szülni,akihez jár még megkérdezheti tőle nyugodtan.
2011. szept. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nekem is van , és császár volt, nem volt semmi gond.nyugi:)
2011. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem kap vérmérgezést!!!


Szétvágják a tetoválást, aztán valahogy majd összefércelik neki. Csúnya lesz, de más nem történik.

2011. szept. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rá kell kérdezni az orvosánál. Nem ciki, úgyis láttam már, egy jó párszor, hogy van neki. Ha emberi a dokija, akkor úgy vágja, hogy ne sértse a tetkót, és a babát is ki tudják normálisan venni. A barátnőmnek is ott van, és egy kicsit arrébb vágták, nem úgy, mint az "átlagot".
2011. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Az egyik barátnőmnek egy nagy angyalka van a pocakján! Mikor terhes lett, az angyalka szépen megnőtt de aztán semmi kár nem keletkezett benne! :)
2011. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!