Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha a gyereket...

Mit gondolnátok, ha a gyereketek tanárnőjét tetoválás ékesítené?

Figyelt kérdés
Az alkarom belső oldalára szeretnék valami picit, ami a lányommal kapcsolatos.
2011. márc. 27. 21:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Senkinek semmi köze hozzá. Nyugodtan csináltasd meg.
2011. márc. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
22%
Én kifejezetten nem örülnék neki.A tanár a gyerek számára tekintély,követendő példa stb.Úgyis mindenfelől érik a gyerekeket mindenféle olyan hatások,amiket nem tudunk kivédeni,pedig szívesen tennénk.Legalább ezt ne...
2011. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egy pedagógus ne tetováltasson. vagy max olyan helyre, ahol a gyerekek soha nem fogják látni.
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
84%
Én eléggé előítéletes vagyok, bevallom, de ez még bennem se keltene fel semmilyen "gyanút". Mármint ha egy 20 centis halálfej lenne a dekoltázsán, akkor azt hiszem, dobnék egy hátast, de amit te szeretnél, az teljesen korrekt. Szerintem senkinek nem lesz vele semmi baja!
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
76%
A felkaroddal jobban jársz. Ha esetleg valamilyen oknál nem akarod, hogy más lássa.(pl. iskolai ünnepség stb) akkor könnyebben megoldható. De egyébként mindegy.
2011. márc. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%
Én sem tartom helyesnek. Nem jó példát mutatnál a tanítványaidnak. A lányoddal kapcsolatban sok egyéb emlékezetes dolgot is tehetsz,nem feltétlen a tetoválást.
2011. márc. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
54%
Senkinek nincs hozzá köze, de egy gyerek pedig ugyis azzal jön majd otthon h ő is akar mert a tanárnak is van... Takarni pedig nem mindig tudod. Nehéz kérdés.
2011. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
52%
Ha tudod akarni és nincsen a gyerek szeme előtt akkor nincs is gond a tetoválással.De ha látható helyen van,akkor nem a legjobb megoldás,hiszen a tanár a gyerekek szemében valamilyen szinten követendő példa..Nem ajánlatos látható helyre tetováltatni.
2011. márc. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
67%
javítok: takarni
2011. márc. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
ezek már középiskolások, nem kicsik. Igen, én is érzem, hogy nehéz szitu. Ezért kérdezek ilyen sok embert.
2011. márc. 27. 22:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!