Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kötelező igénybe venni a...

Kötelező igénybe venni a védőnői szolgáltatot ha külföldön szülök? (miután szültem, és hazajöttünk Mo. -ra)

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen! Elvégre itthon fogtok élni, és ő fogja pl. megmérni a babát időnként stb. Ha itthon elköltözök másik városba, ott is lejelentik a védőnőnek.
2011. febr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.

Elvileg nem attol fugg, hogy hol szultel, hanem attol, hogy a gyerek hany eves. Meghatarozott korig kell a vedonovel konzultalni.


En is kulfoldon szultem, egy eves volt a fiam, amikor hazakoltoztunk, de en egybol kerestem vedonot es gyermekorvost is. (Foleg, hogy volt dolgom rendesen, mert az oltasi rendszerben voltak elteresek, nem minden oltast kapott megy a gyermekem ott azok kozul, amit itt ajanlott adni, illetve nem is ugyanolyan tempoban kapta az oltasokat, szoval a kettot osszhangba kellett hozni).

De nem kell am felni a vedonoktol, mi azota mar koltozkodtunk is es mindket helyen normalis volt a vedono, nem zaklattak bennunket.

2011. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen kötelező. De ne kötelező rosszként gondolj rá. Sok mindenben tudunk segítséget nyújtani. Arról nem beszélve, h majdnem 100 %-os az átoltottság nálunk, nem sok helyen van ilyen és ez a kötelező oltásoknak köszönhető.
2011. júl. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha normális védőnőt fogsz ki, akkor nagyon nagy segítségedre lehet, ha nem, akkor meg el lehet viselni azokra a tízpercekre, mikor a tanácsadóba viszed mérésre, és néha meglátogat (nem kötelező egyébként megfogadni a tanácsait, de ha első baba és nincs segítséged, akkor azért jól jöhet néhány praktika).

2011. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,kötelező!
2011. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!