Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Honnan lehetne megtudni, hogy...

Honnan lehetne megtudni, hogy egy adott névből jelenleg mennyi van az országban? A leggyakoribb nevekről találtam, de a különlegesebbekről nem.

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Beírod a nevet a Google-be, és ott a Wikipédiás találatot választod ki. Pontosat nem mond az sem, de annyit igen, hogy az elmúlt évben benne volt-e a top 100-ban, illetve régebben milyen gyakorisággal adták.

De érdemes közösségi oldalakon is rákeresni a névre, mert rengetegen rakják fel már a pici babájukat is.

2011. febr. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezekkel már próbálkoztam, nincs benne a 100-ban, közösségi oldalon sincs :( Csak annyit tudok, hogy "szórványos". Azért köszi:)
2011. febr. 23. 13:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ennél közelebb nem fogsz jutni.

Egy jó tanács: ha azt akarod, hogy ritka is maradjon, ne reklámozd, mert úgy jársz, mint Sebestyén Balázs a Benettel:)

2011. febr. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tök mindegy.

Ha tetszik add a gyerekednek, ha nem nem.

előbb utóbb a most még rikább nevekből lesz egyre több(pl az ősi magyar nevek)

2011. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem arra hajtok, hogy nagyon ritka név legyen, de az, és neten ha rákeresek több helyen is kijön, hogy mennyire elmebeteg név:( Pont azért érdekelne, hogy lássam, vannak még akiknek teszik annyira, hogy a gyerekének adja.
2011. febr. 24. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!