Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-veszes anyukák! Ti...

Tesz-veszes anyukák! Ti mostanában milyen sikerrel áruljátok a saját gyerekeitek kinőtt ruháit?

Figyelt kérdés

Kezdek kissé ráunni, mert csak hirdetek, de alig megy el valami.

Pedig nem rongyok, és szerintem nem is kérek értük túl sokat.

Közben meg van egy csomó turis eladó, szerintem annyi most fent a gyerekruha, hogy elég nehéz lett az eladás...

Más is ezt tapasztalja, vagy én vagyok hozzá béna?


2011. febr. 23. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy más drágállja az áraidat! Tudod, használtan mindenki a legolcsóbban akar hozzájutni a legjobb minőséghez! Kitartás!


Egyébként milyen ruhák? fiú lány? mekkora?

2011. febr. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én vásárolni szoktam.Az a tapasztalatom, hogy horribilis összegeket kérnek használt ruhákért.
2011. febr. 24. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is vásárló vagyok, és dzsekit néztem tegnap a fiamra. Használtan drágábbért kapnék, mintha a kínaiban venném meg újan. Nagyon elszálltak sokan az árakkal.
2011. febr. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát igen, ha meg venni akarok valamit, akkor nagy ritkaság, hogy reális áron találok valamit.

Akkor inkább bemegyek a turiba, és megnézem ott a kínálatot. Csak sajnos 2 gyerek mellett az internet sokkal egyszerűbb, és időm sincs nagyon.


Egyébként 10 hónapos fiam és 3 éves lányom van, az ő kinőtt ruháikat árulom.

2011. febr. 25. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!