Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan érzésetek...

Volt már olyan érzésetek bármilyen tevékenység kapcsán, hogy amiatt sajnáljátok, nem vagytok szinglik? Függetlenül attól, hogy alapvetően tökéletes családi életetek van?

Figyelt kérdés

Nagyon magamra találtam egy sportban, és néha annyira bosszant, hogy nem tudok gyakrabban járni edzésekre. Egyszerűen nem bírom megszervezni. Néha azon kapom magam, hogy irigykedem azokra a fiatal cicababákra, akinek se kutyája se macskája, és naponta járhatnak.

(32/N, 3 gyerek anyukája)


Volt már ilyen érzésetek vmi miatt?


2011. ápr. 20. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze mint ahogy néha eszembe jut milyen jó volt a főiskolás időkben. Gondtalanság, bulik stb. Nekem is hiányzik a rendszeresebb sport. Van ami hiényzik a tini koromból is. De az élet rendje az, hogy megváltoznak a dolgok. Most csak pillanatokra jut eszedbe, hogy jó lenne szinglinek lenni, de ha olyan életed lenne, akkor lehet egyfolytában rosszul éreznéd magad, mert nincs párod, családod még. Ha meg az maradtál volna, gyerek nélkül, akkor 60 éves korodban meg főleg bánnád, még akkor is ha minden nap élhetnél a hobbydnak.
2011. ápr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Munka miatt igen. Még itthon vagyok a gyerekekkel de félek ha mennem kell dolgozni sokkal nehezebben találok majd munkát a gyerekek miatt.

Sokat dolgoztam külföldön vendéglátásban, itthon is éjszakai szórakozóhelyeken a szülés előtt kaszinóban ahol nagyon jól kerestem.

Tudom, hogy a gyerekek mellett nem folytathatom azt az életet, nem tudom hol találok jól fizető állást...

2011. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen...férjemmel néha iszonyat nehéz, sokat sírok és akkor elkezdek lakást keresni (kb 12 m2-es lyukra futná)...aztán megbékélünk és megy minden tovább....
2011. ápr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. ápr. 24. 20:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!