Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi az az eletkor, ami utan...

Mi az az eletkor, ami utan nem vallalnatok gyereket?

Figyelt kérdés
Tehat ha teherbe esnetek, nem tartanatok meg (ha lenne ilyen eset).
2011. febr. 25. 23:36
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
78%
40-45. Közelebb a 45-höz, ha véletlen teherbe esnék, és már meg lenne a két gyermekem, amit tervezek, akkor nyugodtabb szívvel vetetném el. Ha közelebb a 40-hez történne, akkor még lehet rábeszélném magam a megtartásra. De tervezetten 40 év max, egyébként 30 éves koromig meg szeretném szülni a 2. gyermekemet, mert 1 már van, most 7 hónapos. Mindig is 25 évesen akartam szülni, sajna kitolódott, majdnem 27 voltam, mikor megszületett kislányom. Két évet szeretnék a két gyermek között, így 30 éves koromra meg lenne. Veszélyesebb is szülni 45 éves kor felett. Meg aztán logikusan bele kell gondolni a témába. Az még hagyján, hogy az oviban azt hiszik, hogy a nagyi ment a gyerekért, de fel is szeretném nevelni, és látni szeretném az unokáim, ülni a templomban, mikor kimondja az IGEN-t, energetikusnak lenni gyermekkorában. Nem sok olyan ember van, aki 50 éves korában még ugrándozik, szaladgál.
2011. febr. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
58%
Mivel nekem már 19 éves a fiam,így 38 évesen semmi pénzért nem szülnék újra..De ismerek olyan nőket akik 20 éves gyerekük mellé született a másik gyermek..Egy ismerősöm az anyukájával egy napon szült.Akkor született az unoka amikor a kistesó.Én úgy vagyok vele,hogy amíg a nő képes a terhességet jól bírni,amíg képes szülni,és egészséges az anyuka is akkor akár 50 évesen is szülhet..
2011. febr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kötöm korhoz, és bár a biológia a fiatalok pártján áll, mégis gyakrabban válnak azok jó szülővé, akik idősebb korban szülnek. Mert ők már türelmesebbek, és kevesebb dolog vonja el a figyelmüket. Én valószínűleg az első gyerekemet 35 év felett fogom megszülni - jobb esetben 30 körül - de a későbbiekben sem fog zavarni, hogy hány évesen hordom ki a babát.. Nem zavar, hogy mit gondolnak az óvodában:) Persze jó lenne látni még az unokákat is felnőni, de ha nem úgy alakul, azt is elfogadom. Az sem érdekel, hogy a gyerekek között hány év különbség van, persze úgy tervezem, hogy 2-5 évnél ne legyen több, de ha pl. a legkisebb gyerek is tini már, nem sokat fog a latba nyomni mondjuk 16 év korkülönbség.. Ennél nyomósabb indok kell ahhoz, hogy ne tartsam meg a gyerekem.
2011. febr. 26. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
50%

Én 30, és addig két gyerek. Egy már megvan. De ki tudja, lehet hogy ránkjön a babavállalhatnék, ha nagy lesz a gyerek(ek).

20/l

2011. febr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

Már egészen fiatalon elterveztem,hogy nem szülök 30 éves kor felett,mert nagyon félek a genetikai betegségektől.

24 és 28 éves koromban születtek a kisfiaim,a 2. babával baj volt terhesség alatt,így már nem is vállalnék több terhességet.

Ha nagyon utolérne a gyerek utáni vágyakozás,akkor örökbe fogadnánk a férjemmel,semmiképpen nem szülnék többet.


31/N

2011. febr. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
26%
30 max 35.
2011. febr. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%
Én,személy szerint 40 éves korig....van egy 19 éves,és egy 3 éves fiam,én 38 éves vagyok,és májusban indul az újabb babaprojekt.Ha ő is elsőre összejön(mint a 2 fiunk),akkor 39 éves koromra már meg is szülöm.Ám,ha később véletlenül összejönne egy baba,és egészséges,biztos,hogy nem vetetném el...szóval ha így vesszük akkor nem csak 40 éves korig.
2011. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
51%

"Ez a válasz 31%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 23:41"

Ez most kinek fájt ennyire?? Gyerekek, ha valaki egy kérdésre válaszol, az miért ennyire haszontalan? Annyira szánalmasak vagytok még mindig, hogy hihetetlen. Saját, személyes véleményt kért a kérdező, én meg le is írtam a saját személyes véleményemet, nem szóltam le senkit, aki más véleményen van, mégis úgy látszik, hogy ez a válasz nem ért semmit, mert egyeseknek fájt, hogy én mit gondolok.

2011. febr. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

45,de elvetetni nem vetetném el

elsőt 28, másodikat 37 évesen szültem

2011. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
69%

Csak azt tudnám, hogy miért kell egy ilyen kérdésben lepontozni?

Mindenkinek van egyéni gondolata, egyéni véleménye. Itt NINCS olyan, ami jó vagy rossz válasz lenne...

8 általános befigyel (:

2011. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!