Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Ti miért kérdeztek?...

Anyukák! Ti miért kérdeztek? Választ vagy támogatást vártok?

Figyelt kérdés
Én arra jöttem rá, hogy a kérdéseim nagy része nem is ismeretszerzésre irányul, sokkal inkább a bennem már tulajdonképpen eldőlt válasz megerősítésére. Miért nem bízunk magunkban annyira, hogy az ilyenfajta megerősítések nélkül is tudjunk dönteni?
2011. márc. 1. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sokszor írok ki úgy kérdést hogy információt szeretnék közölni pl.


C&A-ban is be lehet váltani a felicitas kupont -- de mivel csak kérdezni lehet...--


tanácsot kérni is szoktam babakocsi ügyben is kérdeztem már ilyenkor nincs az hogy valamiben előre döntöttem volna megerősítés más szemszögből való látás jót tesz.

2011. márc. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért szoktam kérdezni, mert valóban kíváncsi vagyok, más hogy csinálja, más véleményére, stb. Támogatás váró kérdésem még nem olt.
2011. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én akkor kérdezek, ha valamiben tanácstalan vagyok, vagy nem tudom és nem találok rá választ sem sehol a neten.

Vagy azért, mert kíváncsi vagyok, más hogyan csinál valamit.

Off: Én arra lennék kíváncsi, azok, akik minimum naponta egyet kérdeznek, ők tényleg ennyi mindent nem tudnak?!

Én ki sem tudnék találni napi egy kérdést.

2011. márc. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én általában elég határozott vagyok abban, amit csinálni akarok. Inkább arra vagyok kíváncsi, más hogyan csinálja (pl. hánykor ebédel a babája), és így döntöm el, hogy jól csinálom-e vagy sem.
2011. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt már ilyen is, olyan is! Volt hogy csak kíváncsi voltam valamire, és nem is volt eget rengetően fontos a kérdés, de mégis kérdeztem. Volt, hogy segítséget kértem, mert pl. én soha nem csináltam még spenótot, azt se tudtam hogy kell... És tényleg volt már olyan, ahol csak megerősítést vártam. Persze volt hogy nem azt kaptam... :)


12:18!

Ezen én is gondolkodtam már... Néha ránézek a topplistára és a csúcs amit eddig láttam, az közel 200 pont volt kérdésért. Nekem is sok már a napi egy kérdés is, nemhogy 2-3! Szerintem közülük kerülnek ki azok, akik minden hónapban megkérdezik, hogy mikor jön a gyed/gyes/csp... Most megint ennek kedvező időszak van. Holnap meg lehet sorra kérdezgetni, hogy ilyen-olyan számlára megjött már a gyed?

De egyébként fogalmam sincs, hogy hogy lehet ennyit kérdezni! Ha tényleg ennyire nincs fogalma a dolgokhoz, akkor nagyon kár volt gyereket vállalnia...

2011. márc. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!