Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Látta valaki a "Segítség,...

Látta valaki a "Segítség, megint 4-es ikreket várok" c. műsort szombaton? Mi volt a lényege?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én láttam valamit amiben 4es ikrei voltak a szülőknek, de nem tudom ez volt e a cime, meg azt sem milyen csatornán, anyóséknál láttam, ilyen csatornánk nekünk nincs is.

Ebben az volt, hogy volt 1 gyermekük, pár hónapon belül 4es ikrei fogantak, majd amikor az ikrek 7 hónaposak voltak újból 4es ikrei fogantak, ebből 3 baba született élve. A vége az volt, hogy a kicsik olyan 1 év körüliek lehettek, amikor kijelentették, hogy újból szeretnének gyereket. Nem tudom ez lehetett e, de nagyon valószínű, hogy erre gondolsz. Ha mondod a csatorna nevét, be fog ugrani, hogy azon láttam e.

2011. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen láttam!4 hósak volt a 4es ikrek amikor terhes lett a csaj újra 4es ikrekkel, de sajnos egy, 22 hetesen meghalt!igy a párnak 8, 3 éven aluli gyermeke van!egy 2és fél éves 4 másfél éves meg a picibabák akkor voltak kb 4hósak! de azthiszem mondták az elején hogy az első négyespár 2004ben születtek:) szóval már nagyok...a végén közölték hogy 12ig megsem állnak!:D bátrak:D
2011. márc. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok! akkor jót mondtam.

Épp fürdettük a gyerekeket...szóval részek kimaradtak. Ugye azért kellett a csajnak gyógyszert szednie, mert spontán nem lehetett terhes vagy miért? Azt tudom, hogy mindig ment orvosho, mikor akartak újabb babát, csak azt nem láttam miért, ez kimaradt.

2011. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez már egy régebbi műsor, nem? Mármint lehetséges, hogy ezt láttam egyszer úgy 2-3-4 éve (nem emlékszem már mikor) a Spektrumon?
2011. márc. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon ismerős, már én is láttam ezt, de legalább 2 éve (akkor még terhes se voltam). Egy angol család volt, ha jól emlékszem. Melyik csatornán volt? Hátha megismétlik, megnézném szívesen még egyszer.
2011. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Közben rákerestem, szombaton megismétlik! 18.00 Lifenetwork, nekem az sajnos nincs.
2011. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz az, köszi. Csak az előzetest láttam, onnan nekem az jött le, h nem akarták a babákat, nem hogy még többre hajtanak.
2011. márc. 2. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!