Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan közöljük a szüleinkkel...

Hogyan közöljük a szüleinkkel és a családdal a baba érkezést? Mivel szüleim 41 évesek mit szolnak majd a mama megszólításhoz? ! Ebben szeretném tanácsotokat kérni hogy ennek mi a formalitása?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem az a gáz hogy ők 41 évesek!Te hány éves vagy? HA nem nagyon fiatal biztos megértik! Persze ha tartós a kapcsolatod!Sok sikert:)!
2009. febr. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vittünk egy pár kis tipegöt(mamuszt),és az ebéd utáni beszélgetést ugy tereltük hogy szobakerült a gyerek téma és akkor elövettük a kis tipegöt és odadtuk.Meglepödtek de örültek a hirnek elsö unoka lett,52évesek voltak a szülök.Probáljátok viccesen elöadni hogy mi lenne ha ezután mamának szpolitanának,meg ilyenek.
2009. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valóban, a lényeg inkább a Te életkorod... Nem ők lennének az elsők és nem is az utolsók, akik ilyen fiatalon lesznek nagyszülők.
2009. febr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
1 vagyok. Én is a tipegőt választottam csak hogy én 30 éves vagyok!!
2009. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 44 évesen lett nagymama, és egyáltalán nem bánja, hogy ilyen fiatal. Amúgy manapság sajnos nagyon kevés a nyugdíjas nagyszülő, olyan későn kerülnek nyugdíjba, szóval ilyen szempontból mindegy. Anyukám maminak hívatja magát az unokájával, és imádja :)
2009. febr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különösebb "hivatalos" formalitása. Ha már szerettek volna nagyszülők lenni, akkor már alig várják, hogy valaki mamának szólítsa őket. Az én anyukám 47 évesen lett nagyi és már nagyon várta, a párom anyukájáról nem is beszélve, mivel ő már 60-on felül van. Mi karácsonykor jelentettük be, mintegy ajándékként, hogy útban van a bébi! Mindenki nagyon boldog volt, ez az élet rendje! :)
2009. febr. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat amugy én 21 éves vagyok a párom meg 22 és 3 éve leszünk lassan együtt
2009. febr. 17. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia. Az én anyukám 38 éves volt mikor nagymama lett,én (20-21)mi az ultrahangos képet vittük akkor (10éve).

Most a 2.dik terhességemet nem is tőlünk tudta meg (4hós) :(

Minden jót,boldog baba várást :)

2009. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!