Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szép rövid lánynevek? Kinek...

Szép rövid lánynevek? Kinek mi a kedvence? Nem találok olyat ami tetszene,

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 14:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim válasza:
Tudom,hogy már mindwgy,de azért leírom ha valaki idetévedne: Pálma,Lola. Szerintem nagyon szép a hangzásuk.
2017. aug. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg már nem aktuális, de muszáj ide írnom a véleményem. Aki írta hogy szerinte szörnyű nevek a Zselyke és társai, aztán leírja h szerinte mik a szép nevek. Gondolod az az etalon ami neked tetszik? Nemár. A Zselyke egy ugyanolyan ősi magyar név mint az Attila. Nekem meg pl a Lili nem tetszik mert ez nekem kutyanév. Bocsánat nem akarok senkit megbántani, de nekem az. Attól még másnak tetszhet és nem mondom meg h mit adjon a gyerekének. De azért kíváncsi lennék a te nevedre :D
2018. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
Leila
2019. ápr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
Lejla
2019. jún. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim válasza:
47%
Nelli,Nenszi,Neszta,Netti,Nia,Nila,Níla,Nárcisz,Násfa,Netta,Niki,Nina,Ninett,Nissza,Nádja,Nala,Émi,Édra,Écska,Léda,Leila,Letta,Letti,Lina,Linett,Líra,Liza,Liz,Lizbett,Lizel,Lizett,Lizi,Lotta,Lotte,Lotti,Lüszi,Eszter,Réka,Réta,Róza,Rana,Sárma,Sáron,Sanel,Szaffi,Szeder,Szedra,Szelli,Szilvi,Szinti,Szira,Szíra,Szirka,Sztella,Szonja,Gréta,Tánya,Tea,Tekla,Telka,Terka,Tessza,Tia,Tina,Triszta,Tavasz,Jutta,Jáde,Jáhel,Jella,Kelli,Kira,Kriszta,Kriszti,Maja,Málna,Mályva,Médi,Mása,Mia,Mirázs,Mira,Moira,Mona,Mina,Minna,Ajna,Alíz,Áfra,Ánizs,Ápril,Betti,Betta,Bekka,Zsálya,Zsófi,Zsaklin,Zsana,zsanna,zsinett,Zsóka,Fanni,Flóra,zeynep,Veca,Verka,
2020. aug. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim válasza:
Vica,Vivi,Vetti,Via,Véda,Veszna,Vetti,Vilja,Iza,Ida,Inez,Írisz,Hani,Hilda,Hanni,Henna,Heni,Hédi,Hella,Heszna,Henni,Hina,Holda
2020. aug. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:

Tímea

Zoé

2020. aug. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Vajon végül mit valasztott a kérdező?
2020. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!