Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitenétek? Nem akarom...

Segitenétek? Nem akarom kihagyni ezt a nagyszerű lehetőséget!

Figyelt kérdés

A héten voltam egy turiban és egy rokon babának vettem 3 szinte új, hibátlan Disney-s body-t 120!! forintért!

Nem akartam elhinni :D 1400ft/kg a babaruha, de nem gondoltam volna hogy 3db 120ft.


Igaz, majd csak évvégén kezdünk bele a babaprojektbe de úgy gondoltam, hogy bevásárolok előre a bodykból. Az a baj, hogy ez a turi nem az én városomban van, de viszont sűrűn kell odajárnom kb. szeptemberig és nem akarok később csak azért visszajárogatni, hogy ruhákat vegyek.


Uniszex ruhákat vennék, csak nem tudom, hogy miből mennyit. Ebben szeretném a segitségeteket kérni. Ti mennyit vettetek a bodykból és milyet?

Előre is köszi :)


2011. márc. 3. 16:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Teljesen érthető :)) Én is pont így vagyok, elköltöztünk abból a városból ahol baromi jó turit ismertem, minőségi volt olcsó stb.

Én a második babámnak vásároltam be így előre, mert ugyanez volt hogy még jártam vissza a városba (vizsgázni, államvizsgázni) később viszont pár darab ruhácskáért nem utaztam volna le több ezerért, így mindig amikor arra jártam, hazajövetel előtt benéztem, és vettem pár holmit.

Pedig ha így nézzük én se tudhattam hogy egyrést egyből sikerül e a második baba ahogy szeretnénk (egyébként nem sikerült egyből csak 6 hó után) másrészt hogy valóban kislány lesz e.

De úgy voltam vele hogy nem állok pesszimistán hozzá egyrészt, másrészt ha nagyon nem babásodok be, akkor max eladom vagy odaajándékoztam volna kedvelt rokonnak vagy barátnőnek.

Na ennyit erről hogy minek venni, nem mindenki él olyan helyen ahol minden sarkon van minőségi olcsó turi:)

Én ezeket vettem:

56-os bodyból rövidujjúból 7 db (ebből azért vettem többet mert a hosszúujjú rugi alá én ezt adtam 22-23 fokban idebent)

hosszúujjúból 5-6 db

Hosszúujjú rugikból vagy 10-et (annyira édes volt mindegyik:))ezek is 0-3 hós volt beleírva tehát nagyobb mint az 56os egy kicsit.

Vettem kis talpasnadrágot (volt ami 3 db-os next még össze volt tűzve!!!) 0-3 hós méretből vagy 4-5 öt.

Kicsi kardigánt )cipzáros vagy gombos középen) 0-3 hósból.

vagy 3 db-ot.

Hosszúujjú felsőt 2 db-ot (56-ost)

Én ilyen vastagabb holmit (kocsikabát, overáll, vastagbb pulcsi nadrág nem mertem venni mert az tényleg tök kiszámíthatatlan mikor fogsz szülni és mikorra is kell a meleg ruha)

Én pl. mindkétszer nov végén szültem és a fiamnak az 56 os overál jó volt vagy februárig, a lányom meg eleve 60 centisen született így őrá az 56-os eleve rá se ment volna.

62es méretű bodyból is vettem párat.

Jól tettem mert a lányom hosszú baba lett és az 56-osokat alig hordtuk.

A 0-3 hós méretezésű rucikkal (george next tescos)meg elvoltunk vagy 2-3 hónapig.

2011. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Örülök, hogy nem csak én tartom ezt jó ötletnek :)

Bodyn meg rugin meg egy-két felsőn kivül én sem akarok mást venni. Köszi hogy irtál :)

2011. márc. 6. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!