Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SEGITENETEK NEKEM ANYUKAK?

SEGITENETEK NEKEM ANYUKAK?

Figyelt kérdés
18 honapos a kisfiam,csaszaros baba.Szoval,...meg mindig szopik,de mar nincs is tejem.Egy keves van,3-szor szopik egy nap.Es szeretnem szedni a fogamzasgatlot.Mindenkepp elfogok menni a dokihoz,es azt szeretnem tudni h arthate a fiamnak ha szedem a fogamzasgatlot?
2011. szept. 15. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Nem valami jó neki, ha te hormon tartalmú gyógyszert szedsz.

Én a helyedben inkább másképp oldanám meg a fogamzásgátlást, amíg szoptatod.

2011. szept. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ideje lenne leválasztanod, főleg hogy nincs is tejed már. És utána megpróbálni a fogamzásgátlót.
2011. szept. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno a doki olyan fogamzásgátlót írt fel, ami szoptatás mellett szedhető!
2011. szept. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Ha nincs tejed, válaszd le. Mi itt a probléma?:)
2011. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.En is olyan fogamzasgatlot kaptam("minipills") aminek nagyon alacsony a hormontartalma,direkt szoptatos anyukaknak.Az orvosod tudni fogja mit irjon fel ne aggodj.
2011. szept. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha már kevés a tejed, akkor valószínűleg úgyis hamarosan vége lesz a szopinak, így szerintem már felesleges lenne elkezdened az amellett szedhető fogamzásgátlót (Pl. Cerazette, Azalia, stb).

Mire eljutsz dokihoz és mire megjön (mert ugye a menzesz első napján kell elkezdeni szedni), addigra lehet, hogy már nem is fogsz szoptatni.

Addig pedig használhatsz vmilyen hormonmentes fogamzásgátlót (pl. Pharmatex) vagy esetleg gumit.


Amúgy bocsi, de miért írtad, hogy császáros a babád, van vmi jelentősége? :)

2011. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cerazette, Azalia és hasonló fogamzásgátlók mind arra lettek kitalálva, hogy a szoptatós anyák szedjék. És: NEM KELL MEGVÁRNI AZ 1. MENSIT, BÁRMIKOR EL LEHET KEZDENI SZEDNI.

Ezek nem ártanak a babának. Van, akinek a 6 hetes kontrollon felírják!

2011. szept. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!