Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Maxi Cosi Mura 3. Mennyibe...

Maxi Cosi Mura 3. Mennyibe kerül kb? újonnan vagy használtan?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:

szia!

újonan ált 120.000 de ez az a babakcsi amit szerintem használtan is bátran megvehetsz szinte lehetetlen lestrapálni de persze jó ha személyesen is meg tudod nézni! nekem egy 2010-es pár hónapot használt van (én külföldön vettem) teljesen újszerű :-) amúgy használtan 50-60-körül megkapod 60.000 körüli már nagyon tip-top csak nem mindig van eladó vadászni kell rá a flamingo slice (sötétrózsaszín és barna a leggyakoribb én kéket akartam ezért is nem itthon vettem)

2011. márc. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szia, én nem tudom az első hol vette vagy nézte, de lehet hogy maga a mózessel 120 újjonnan, de mindennel együtt 2 kiló felett van, használtan lehet kifogni mindennel együtt annyiért.. értem itt a mózes,sport, hordozó,isofix talp és egyéb cuccok! Mi is ilyet akarunk venni vagy mura 3 vagy mura 4. Én is csak a jót hallom róla, csak hát van ára,de strapabíró ha több gyerekre terveztek! üdv :)
2011. márc. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!

első vagyok nekem csak puha mózes van hozzá de én egyébként is csak a sportkocsira gondoltam mert nem szett árat kérdezett, szettben nem is nagyon lehet itthon kapni csak külön, amúgy Angliában vettem!

2011. márc. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a linket találtam: Új árral, mindhárom db egyben 199990FT:

[link]

2011. márc. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hordi nélkül akciós most a minimanóban!138 eFt


[link]

2011. márc. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. sportra gondoltam igen, de a szett ára is jó. nagyon jó kocsika. eddig ez a legjobb. ára is igen szép
2011. márc. 4. 07:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem van egy használtan eladó Flamingo Slice színben, ha érdekel 60.000 Ft. Van hozzá esővédő, adpter, bevásárlóháló.
2011. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!