Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vagytok itt anyukák, akik...

Vagytok itt anyukák, akik néha eljártok bulizni? Milyen formában teszitek? Mikor értek haza?

Figyelt kérdés

Két éves a fiam,mielőtt megszületett,nagyon sokat buliztam.Férjem nem a bulizós fajta,így feltöltődésképp azt találtuk ki,hogy én a barátnőimmel havonta,kéthavonta egyszer elmegyek buliba,ő pedig itt marad a gyerekkel.Persze ő is ki szokott kapcsolódni,neki a focizás és az utána sörözés a haverokkal jelenti a "bulit"!:)

Egy hozzáértő "lélekbúvár" azt mondta,így,ha kikapcsolódok,többet tudok adni a családomnak,és nem ettől leszek rossz anya,mert én azt gondoltam,hogy milyen anya vagyok én,hogy elmegyek bulizni,első a gyerek,de ez ilyen formában is így van...Max hajnal 4-re mindig otthon vagyok,reggelig nagyjából kipihenem magam délben pedig megint alszok a lurkóval,nálunk így megy.

Szerintetek nagyon gáz ez?


2011. márc. 4. 10:55
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Jól teszed ! egyáltalán nem megvetendő és valóban utánna türelmesebb vagy mert tudod nem csak adsz és adsz hanem te is kaptál valamit.


sok anyuka nem tud magával mit kezdeni és abban igazad van hogy az élet nem ér véget azzal hogy született egy kisfiad.


Mi szoktunk járni baráti társasággal össze oda visszük a lányomat is születésétől fogva nagyon barátságos mindenkivel alkoholt nagy ritkán iszom mert babát várok de igy is jól érezzük magunkat ált. azt jelenti hogy délután 5-től éjfélig fél kettőig persze a kislányom alszik már ilyenkor a másik szobában.


Ki lehet kapcsolodni igy is ...

2011. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz.

Fiam 11 éves, kicsi 2, minidg is jártunk bulizni.

legutóbb pl koncerten voltunk.


Azréz mert valaki anya, nem kell remeteként élni.

2011. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

:)

A fiam még nem volt 1 éves,amikor a csajok elkényszerítettek,mert már kivoltam.A párom is szinte kirugdosott a lakásból:),óránként hívtam,hogy mi van a gyerekkel,alszik-e meg ilyenek,de mára megedződtem,és igazán ez a férjem érdeme,mert ha nem állná meg a helyét...

2011. márc. 4. 11:06
 4/37 anonim ***** válasza:
0%
Azért a buliknak is vannak különböző fajtáik.Én úgy gondolom, hogy egy családanya ne menjen hajnal 4-kor haza, ha mégis, akkor esetleg a férjével. Nekem ez soha meg sem fordult a fejemben.Az, hogy elmegyünk egy koncertre is más, mint pirkadatig lumpolni.Mi is jártunk kikapcsolódni, bulizni, amikor a fiunk kicsi volt, de hogy én a barátnőimmel hajnalig...Mondjuk igényem sem volt ilyenre.
2011. márc. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Igen,mindenkinek más az igénye.
2011. márc. 4. 11:13
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz? Nekem 2 éves a kisfiam kb 3 hete mentem a barátnőmmel buliba (neki szintén van egy 1 éves kisfia) addig apával volt a kisfiam. Nagyon jól éreztük magunkat. Nálunk is apa néha eljár a barátjaihoz, együtt is megyünk a batátainkhoz kisfiam élvezi, nekünk is jár egy kis szórakozás persze már nem olyan mint régen sokkal másabb az egész felnőttünk már :D Menj nyugottan, jó néha más embereket látni és igen feltöltődünk. Ja és én is 4-kor értem haza :D 1x egy évben lehet nem?

Jó szórakozást!!!

2011. márc. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Ja,és azért merek "lumpolni"(ez eléggé negatív kifejezés szerintem...)hajnalig,mert előtte mindent elrendezek,szóval főzés vasárnapra,...stb.Mindent megcsinálok,kész pucc hagyom a lakást,a vasárnapi teendőimet is előre hozom 1 nappal.
2011. márc. 4. 11:19
 8/37 A kérdező kommentje:
Amúgy aranyosak vagytok!Nem 1 egy évben...hanem 2havonta...De közös megegyezésnél belefér!
2011. márc. 4. 11:20
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Én 4 gyerek mellett ennél gyakrabban is elmegyek. Nem érzem magam szar anyának.


Eleve minden kedd este a miénk a párommal, ilyenkor elmegyünk vacsizni, moziba, nem sokáig, de ez egész estés program. Ilyenkor anyósom nálunk alszik, vagy átjön az egyetemista lány a szomszédból, aki sokszor kisegít minket gyerekfelügyelettel, imádják a gyerekeim.


Ezen felül havonta 1-szer színházba megyünk, ha van valami koncert, ami érdekel minket, vagy összejövetel a barátokkal, biztos, hogy elmegyünk, a gyerekek egész kicsi kora óta.

2011. márc. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
6%
Az is más, ha valaki a párjával jár, meg az is, ha a barátnőkkel.Nem mindegy.
2011. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!