Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Ajtony...

Mi a véleményetek az Ajtony ill. a Koppány névről?

Figyelt kérdés
Nem kell lehurrogni hogy divatból akarok magyar nevet, ezek már akkor tetszettek amikor még nem tudtam hogy ősmagyar nevek.
2011. márc. 6. 19:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nekem egyik sem tetszik.
2011. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ismerősi körben van Zsombor, Csanád, Tomaj, sőt Vajkból és Vazulból több is. Van Sarolt, Karold(!) és Gyönyörű is, ez utóbbi irónikus módon egy duci és csúnya kislány neve.
2011. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

nekem mindkettő nagyon tetszik.

Aki azt irta h a koppány túl magyaros számára! az ajtony nem? :)

nekem rengeteg ismerősöm van akiknek ősmagyar nevük van.

pl testvérek gyula, luca, Koppány, ajtony és flóra, ami nem ősmagyar. de ismerek vajk, csanád, hunor, magor, csenge többet is mindegyikből, nekem ezek a nevek egyáltalán nem furcsák. :)

2012. ápr. 10. 08:59
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazából tetszik mindkettő, de a gyerekemnek én sem adnám.
2012. ápr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ajtony tetszik nagyon. Koppány annyira nem. Nekem még Bulcsú , Álmos kettő tetszik nagyon, de a Botond, Lehel és Taksony se rossz.
2012. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szép nevek, nekem a Koppányról a lázadás és az erő, határozottság jut az eszembe, az jobban tetszik. :-)
2013. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!