Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adtál már be bizományiba...

Adtál már be bizományiba gyerekholmikat? Hogy működik ez a dolog?

Figyelt kérdés

Ruhákra gondoltam. Beviszed, megmondod, hogy legalább mennyit szeretnél érte kapni, és aszerint árazzák be, vagy az eladó szablya meg? Általában mennyi az üzlet "jutaléka"?

Köszönöm!


2011. márc. 8. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nemtudom máshol hogy megy,de nálunk úgy volt hogy bevittük a cuccot,megmondtuk darabjáért mennyit szeretnénk kapni,és a bizományos még rátett darabonként valamennyit.A ruhákra kb 100-200 ft-ot tett,de azt mondta hogy máshol drágábbért adják el.van hogy 400-500 ft-ot is rátesznek.Erről darabonként felvezetve bizományos szerződést is csinált,és azt ő szabta meg hogy meddig lehetnek bent a cuccok,ha nemkelne el addig akkor vagy hazavisszük,vagy hosszabbítunk.
2011. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Közben érdeklődtem abban a bizonyos boltban, amit találtam. Itt az eladott ár FELÉT fizetnék ki nekem (és nem én határozom meg, hogy mennyit szeretnék kapni, hanem a tulaj árazza be). Ezt én eléggé keveslem, neki meg van rajta haszna jócskán. Egyébként nemcsak bizományi a bolt, hanem turis cuccok is vannak.

Tesz-veszen vannak fent a ruháink, de azt hiszem maradnak is, hátha ott elkel reális áron. (Ott se kérek sokat, de ha még ettől kevesebbet fizetne a bizományi, akkor inkább elviszem a Máltaihoz.)


Ezek után tényleg kíváncsi vagyok, máshol hogy megy!

2011. márc. 10. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!