Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyatársak! :-) Teszveszen...

Anyatársak! :-) Teszveszen vagy Vaterán érdemesebb meghirdetnem a kinőtt gyerekholmikat? A Zsibvásárról hallottam, hogy ingyenes, de ott vásárol egyáltalán valaki? Zsibvásáron adtatok el már valamit?

Figyelt kérdés

Ti még hol adtok el sikeresen? (interneten)

Előre is köszi a válaszokat!


2010. ápr. 19. 09:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy Vaterán nehezebben mennek el a dolgok, viszont általában jobb áron. Zsibvásáron még se nem vettem, se el nem adtam, regelve sem vagyok, bár mostmár lehet, hogy megnézem. Én teszen főleg vásárolni szoktam, mert ott szerintem olcsóbbak a dolgok. De szerintem mindenkinek más a tapasztalata.
2010. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig egyiken se jártam sikerrel.

Az a baj, hogy gyerekruhából annyira nagy túlkínálat van, hogy egyáltalán nem lehet eladni. Vagy nagyon-nagyon áron alul. :( De én egyenlőre 500ft-ért se tudtam eladni egy ruhacsomagot.

2010. ápr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én már adtam és vettem is sok mindent,a Vaterán,és a Zsibvásáron is:),én minden nap benézek,regisztrálva is vagyok mindkettőn,de a Vaterán többen vásárolnak,de a zsibvásáron is vettem már magamnak is és a kisfiamnak is sokmindent,nagyon jó minőségben,nem csalódtam még:).Eladni Vaterán jobb!!!!

Üdv 19hós babó anyuja

2010. ápr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Második válaszoló: Látod, ez érdekes, pont most tett fel itt kérdést egy anyuka azzal kapcsolatban, hogy mások hogyan győzik az ovis gyerekük ruháztatását. Te meg azt mondod, 500 Ft-ért se ment el egy ruhacsomag... :-)Lehet, hogy még nem elég sokan vásárolnak neten használt holmit.

2010. ápr. 19. 09:24
 5/21 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszoló!

És milyen aukciókat indítasz a Vaterán? Hosszú lejáratú, rövid lejáratú, 1 Ft-os stb...? Milyet érdemes?

2010. ápr. 19. 09:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Én vaterán jobban szeretek vásárolni. Valahogy jobban van megoldva a keresője, a menüje, jobban rá tudok keresni arra ami érdekel. A zsibvásárról még nem is hallottam. :-O
2010. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát, én már megnéztem a Zsibvásárt, de szerintem meg annak olyan nehézkes a menüje, és az egész felhasználói felület nem szimpi... Meg olyan lassan nyitja meg a fotókat stb... Viszont állítólag ingyenes, ez a vonzereje. Ezért is érdekel, hogy ott milyen gyakran köttetnek sikeres üzletek.
2010. ápr. 19. 09:32
 8/21 anonim ***** válasza:
sziasztok.Pár kérdéssel följebb van egy anyuka, akinek alig van pénze gyerekruhára...talán ő lehet venne olcsóbban, vagy elfogadná ingyen....
2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia.Harmadik vagyok:Én ruhacsomagokat csinálok(5-7db-os),benne az évszaknak megfelelő ruhákat.Az a tapasztalatom,hogy darabonként nehezebben megy el,én is szívesebben vásárolok csomagokat:D.Próbáld meg érdemes várni.Én fix áras aukciókat indítok,kb.11napos , asszem:)

Üdv

2010. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!