Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerekülésre miért csak 1 év...

Gyerekülésre miért csak 1 év garancia van ami több tíz ezer Ft, egy szimpla műszaki cuccra . Mondjuk SD kártyára meg 5 év?

Figyelt kérdés
Besafe gyerekülésünk van lassan két éve és mit ad isten egyik beszállásnál éltört a fejtámasz ahogy rátámaszkodott a férjem. Nem egy nagy darab emberről van szó és éppen csak rádőlt. Felhívtuk a forgalmazót ahol közölték 1 év a garancia rá?! Ccchöööhh..hát ennyi pénzért legalább 2-3 év garanciára számítottam. Rosszul gondolom?
2011. jún. 1. 16:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a gyártó ad rá még garanciát. Nézz utána.
2011. jún. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát a kártya amire 5 év a gari az megbizható márka,nem véletlenül meri vállalni a gyártó az 5 évet.nevesebb ülésnél a gari is több.
2011. jún. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ja! noname kártyákra gari sincs,ha visszaviszed inkább kicserélik neked.
2011. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Besafe az egyik legnevesebb márka. Épp ezért döbbentem a dolgon.
2011. jún. 1. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
A Römer ülésekre 2 év a garancia. Sajnos ez van, így jártál.
2011. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

hát szerintem ha lenne rá garancia, akkor sem érvényesíthetnéd, mert erre, hogy rátámaszkodott egy kicsit és letörte nem hinném hogy lenne. Hacsak be nem bizonyítanád, hogy ez anyagelfáradásából következett be. Ez egyértelműen a férjed hibája, viszont így már kicsit sem biztonságos az ülés, úgyhogy csere és legközelebb ne támaszkodjon arra.

Hiába van egy SD kártyára 5 év garancia, ha én teszem tönkre, bármilyen módon, akkor nincs rá garancia.

2011. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Cybex és Bébé Confort üléseink vannak, ezek sem sz.r gagyik és nem is voltak olcsók, mégis csak 1 év gari volt rájuk :(

Nem tudom, szerintem is szemétség!

2011. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nos rendben, nem is itt akarom bebizonyítani a dolgokat. De kérdem én, ha ennyitől eltörik, akkor ne adja isten egy balesetnél mi történt volna???? Na mindegy, nagy kocsijából átpakoltuk a másik ülést, ez meg megy a márkaszervízbe.
2011. jún. 2. 11:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Nézd személyes véleményem, hogy ez nem garanciális ügy, hanem mondjuk anyaghiba és akkor kérhetsz laborvizsgálatot, hogy megfelelő volt e az anyagminőség, nem e azért törött el. legjobb lenne,ha a fogyasztóvédelemnél érdeklődnél. Akár e-mailban, személyesen, vagy telefonon.

Nekünk volt egyszer egy kerékpár ügyben, hogy kopó alkatrészre nincs garancia, de mi mondtuk, kérünk laborvizsgálatot mert kopó alkatrész ide-oda, egy év alatt nem kophat el, csak ha anyaghibás és végül kicserélték.


És kétszer sem mondom nálatok is ugyanez a helyzet és a gyártó ingyen cserélné az ülést. Szóval fogyasztóvédelem vagy gyártó.

2011. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Utolsótól kérdezném, hogy a laborvizsgálatot kitől kell kérni?Mennyibe kerül? Soha nem volt ilyen ügyem, de megpróbálkozok vele.

Baj nem lehet belőle alapon :)

2011. jún. 3. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!