Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki mikor adott forralatlan...

Ki mikor adott forralatlan csapvizet először a babának? Elsősorban Budapestiek érdekelnek.

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 20:24
 1/5 anonim ***** válasza:
14-15 hó körül szoktattam át. Először fele-fele, majd egyre kevesebb forralt vizet raktam a kulacsába, és inkább több sima vizet.
2011. márc. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
12-13 hónaposan úgy, ahogyan azt az előttem levő is írta
2011. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta anno a védőnő is, meg a gyerekorvos is, hogy forralás nélkül akkor kaphat, amikor már az ételei sem mind forralással készülnek, pl. amikor már kiflit meg ilyesmiket is kap, amik nem "sterilek". Szóval olyan 10 hónapos kora körül már nem forraltam. Igaz, nem Pesten lakunk, hanem Pécsen. Azt szokták mondani, hogy a pécsi víz milyen rémes, én nem tudom, amióta élek, ezt iszom, nem érzem, hogy rossz lenne.
2011. márc. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Le lehet pontozni, de én 6 hónapos korától nem forralom. Azelött is csak mikróztam, a tápszert most is, de az instant teához stb. nem melegítem. Eddig semmi baja nem lett töle az égvilágon.
2011. márc. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosunk azt mondta hogy még maradjunk a baba víznél.1éves a kisfiam, budapesti vagyok.
2011. márc. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!