Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Chippolino ultra? Milyen...

Chippolino ultra? Milyen kocsi? Jó? Nem túl nagy? Elég masszív ahhoz, hogy lépcsőn fel lehessen húzni?

Figyelt kérdés
De más kocsit is ajánlhattok, ami nem nagyon nagy(másfél szobásban lakunk, kicsi a hely)nem nagyon nehéz, de elég masszív ahhoz hogy fel lehessen húzni a másodikra.Ezért néztem az ultrát,mert viszonylag könnyű a leírás szerint, mondjuk nem tudom mekkora összecsukva....ja és fontos, hogy átfordítható tolókaros legyen!!
2011. márc. 10. 11:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Én most a Coletto Austinba szerettem bele nagyon :) Arról még csak jót olvastam! De élőben még nem láttam, ha lesz tapasztalatom, vagy bármi infóm, írok neked:)
2011. márc. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!