Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kell-e vigyáznia a nagyszülőne...

Kell-e vigyáznia a nagyszülőnek az unokáira miközben testvérük születik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 10. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kelleni épp nem kell vagyis nem kötelező de inkább rá bíznám mint egy vadidegen babysitterre.
2011. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Kell-e..?"

Az én szüleim nem is engedték volna, hogy más vigyázzon a kisfiamra, miközben született a kistesó.

Bocs, de nem értem, te most a jövendő szülő, vagy a nagyszülő vagy? ...Bár mindegy is, mindkét esetben szomorú, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerült.

2011. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit nem "kell". Ha a család így oldja meg a gyerek/ek vigyázását, amíg születik a kistestvér, akkor ez van. Ha nem jó a viszony a nagyszülőkkel, akkor ne ők, hanem más vigyázzon rájuk.
2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor így: illene? jogos kérés lenne? elvárható? olyan családban, ahol jó a kapcsolat a nagyszülőkkel.
2011. márc. 10. 16:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen. Bár szerintem illene ezt a nagyszülőknek felajánlaniuk.
2011. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha jó a kapcsolat, akkor nyugodtan kérdezzétek meg őket, ill. mondjátok, hogy szeretnétek arra az időre rájuk bízni az unokákat, amíg megszületik a kicsi.
2011. márc. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem is gyakorlati ez a kérdés, mert a gyakorlatban úgy van, hogy igen. de felmerült bennem, hogy egyáltalán jogosan várok-e el ilyet...
2011. márc. 10. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!