Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullás ellen...

Szülés utáni hajhullás ellen mit lehet tenni? Van valami megoldás a drága vitaminokon kívül?

Figyelt kérdés
Mióta megszültem (5 hónapja) szinte csomókban hullik a hajam (hajam van elég, nem a kopaszságtól félek, csak a lakás tele van vele, napi többszöri porszívózás mellett, nem győzöm leszedni a kislányom kezéről, nehogy lenyelje). Más is tapasztalt ilyet? Mit lehet ellene tenni, nincs pénzem több ezer forintos vitaminokra, samponokra, tudtok javasolni vm olcsó gyógymódot?
2009. febr. 20. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sörélesztőt szedtem, nem drága, néhány száz forint a tabletta. Már rengeteget javult a helyzet. Előtte nálunk is úgy nézett ki a lakás, ahogy te írtad, a hajmosásról meg jobb nem is beszélni....5 és fél hónapos kislány anyukája
2009. febr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


én C vitamint szedtem, nekem jó volt!

2009. febr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!


Kipróbálom, lehet egyszerre mind a kettőt, remélem segít, mert már nagyon unom, hogy minden a hajszálaimmal van tele.

2009. febr. 20. 10:33
 4/5 A kérdező kommentje:
A sörélesztőt hol lehet kapni?
2009. febr. 20. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bioboltban, gyógyszertárban, drogériában. Én a Rossmannban vettem.. Sok sikert!
2009. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!